San Diego - San Francisco Uçak Bileti

San Diego - San Francisco Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Francisco Yerel Saat 11:12
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 730 KM

San Diego - San Francisco Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Diego - San Francisco Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler San Francisco Uçak Biletleri

UA United Airlines 08 Haziran 2023
San Diego İstanbul 23.242 TL
Satın Al
XQ SunExpress 26 Haziran 2023
Ankara San Francisco 14.059 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 22 Haziran 2023
Antalya San Francisco 11.360 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 11 Temmuz 2023
İstanbul San Francisco 14.685 TL
Satın Al
XQ SunExpress 09 Temmuz 2023
İzmir San Francisco 47.386 TL
Satın Al
WS Westjet 20 Temmuz 2023
Roma San Francisco 13.464 TL
Satın Al
OS Austrian 15 Haziran 2023
Üsküp San Francisco 13.137 TL
Satın Al

San Diego Hakkında

San Diego, Güney Kaliforniya sınırları içinde karşımıza çıkan bir şehirdir. ABD ve Meksika sınırları arasında kalan bir sahil şehri olarak da bilinir. Bu açıdan bakıldığında turizm konusunda da oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Son yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde 1.301.617 insanın yaşadığı da görülür.  Şehrin büyüklüğü açısında bakıldığında Kaliforniya da 2. Sırayı ABD de ise 9. Sırayı almayı başarmıştır. Şehir içinde görüle tropikal iklim insanların tatillerini rahatça yapmalarını sağlar. Meksika sınırındaki Tijuana yakınlarında bulunan bu şehir önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir. Denizcilik tarihine bakıldığında ise şehir oldukça eski ve güçlü bir tarih ile karşımıza çıkmaktadır. Şehir içinde San Diego Hayvanat Bahçesi ve San Diego Safari Parkı bulunmaktadır. Bu park her gün pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

San Diego - San Francisco Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Diego - San Francisco arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Diego - San Francisco arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 730 KM kadardır.
San Diego ve San Francisco arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Diego - San Francisco arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Alaska Airlines, Air Pacific, Asiana Airlines, United Airlines, V Australia, Air Canada, Cathay Pacific, Air New Zealand, Singapore Airlines, Copa Airlines, All Nippon Airways, Qatar Airways, Skywest Airlines firmalarıdır.
San Diego - San Francisco arasında Mc Clellan Palomar, Montgomery Fld, Miramar Nas, North Island Nas, Lindberg Fld, Brown Field, Gillespie, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.