Paris - Washington Uçak Bileti

Paris - Washington Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Washington Yerel Saat 11:29
Yaklaşık Uçuş Süresi 9 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6160 KM
Washington Hızlı Erişim

Paris Washington Seferli Firmalar

En Popüler Washington Uçak Biletleri

TK Turkish Airlines 04 Eylül 2024
Παρίσι Adana 7.924 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 10 Ağustos 2024
Paris Ankara 10.699 TL
Satın Al
PC Pegasus 01 Ağustos 2024
Paris Antalya 38.363 TL
Satın Al
TO Transavia France 26 Ağustos 2024
Paris Barselona 1.761 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 09 Eylül 2024
Παρίσι Βερολίνο 4.452 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 26 Ağustos 2024
Παρίσι İstanbul 5.157 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 12 Aralık 2024
Paris İzmir 6.904 TL
Satın Al
BT Air Baltic 09 Kasım 2024
Paris Oslo 3.983 TL
Satın Al
FR Ryanair 06 Eylül 2024
Paris Porto 1.411 TL
Satın Al
PC Pegasus 29 Temmuz 2024
Paris Samsun 43.084 TL
Satın Al
AV Avianca 01 Ocak 2025
San Jose Washington 8.209 TL
Satın Al

Paris Hakkinda

Paris, Sen nehri üzerinde bulunan ve geniş bir havza üzerinde kurulan dünyanın önde gelen merkezleri arasında yer almaktadır. Lüksün ve modanın başkenti olarak ta bilinen bu şehre Işık şehirde denilmektedir. Kentin tarihini bakıldığında yaklaşık 40000 yıldır insanların yerleşim merkezi olarak kullandığı görülmektedir.

Eyfel kulesi şehrin simgesi olmakta ve Fransa’nın başkenti olan bu yerde müzeler ve Katedrallerde bulunmaktadır. Lüksemburg bahçesi, III. Alexandre köprüsü, Zafer takı, Le Marais gibi mutlaka görülmesi gereken çok önemli yerlere de merkezlik yapan Paris, uluslararası geçiş noktaları içerisinde bulunmaktadır. Politik ve ekonomik bir merkez olması itibari ile çok önemli bir dünya merkezi olan bu şehrin nüfusu 12 milyonu aşmıştır.

Washington Hakkında

Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin kuzey kısmında yer alan bu şehir ABD’nin büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada’nın komşusu konumunda olan bu şehir de sanayi oldukça gelişmiş bir konumdadır. Sanayi kollarının başında ormancılık gelmektedir. dağlık bölgelerin fazlaca bulunduğu bu alanda bol miktarda iğne yapraklı ağaçlar bulunmaktadır. Şehrin iklimine baktığımız da bizleri batı kesiminde okyanus iklimi karşılarken, doğu kısmında ise karasal iklimle karşılaşılmaktadır. dağlık alanlarda hava yıl boyunca ortalama olarak 10 derece hava sıcaklığı görülür. halk içinde pek çok din eğilimleri bulunmaktadır. Bu dinler arasında Roma Katoliği, Ana Protestanlık, Müslüman, Yahudi ve diğer dinler olarak sırlayabiliriz. Şehirde bulunan liman dünyanın en güvenilir limanları arasında yerini almaktadır.
Paris - Washington Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Paris - Washington arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 9 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Paris - Washington arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6160 KM kadardır.
Paris ve Washington arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Paris - Washington arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lufthansa, Tarom, Virgin Atlantic, Air France, KLM, Austrian, United Airlines, Air Canada, Delta Air Lines, Swiss, Brussels Airlines, Alitalia firmalarıdır.
Paris - Washington arasında Beauvais Tille, Charles De Gaulle, Le Bourget, Orly, Pontoise Cormeilles, Toussus Le Noble, Villacoublay Velizy, Chalons Vatry, Massy TGV, Bolling Afb, Baltimore, Buzzards Pt S, R Reagan Nat, Baltimore Greenbelt, Dulles Intl, Pentagon Army, Baltimore Glenn Martin havalimanları kullanılmaktadır.