Miami Uçak Bileti Al

Miami Uçak Bileti Fiyatları

Miami Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Miami arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Miami uçak bileti fiyatı 4.229,23 TL kadardır.
Dade Collier, Miami, Miami Intl, Opa Locka, Seaplane Base, Tamiami havalimanı Miami uçuşlarında kullanılır.

Miami Hakkında

Miami Uçak Bileti

Gezi İçin En İyi Zaman

Ocak ile nisan arası Miami’de ziyaret sezonudur, bunu akın eden turistler de gösteriyor. Ancak bütçesi daha düşük (kalabalıktan da sakınan) ziyaretçiler de şehrin sessiz yaz aylarını keşfetti. Bu aylar ise haziran ve eylül arası olarak biliniyor. Kasırga kuşağının bir parçası olarak bilinen Miami’de haziran ile kasım arasında sakıncalı hava da olabilir, ancak güneş parladığı sürece Miami her türlü işbirliğine hazırdır.


Miami’de Ulaşım

Miamililer arabalarını çok sever ve eğer bir araba kiralamadıysanız diğer seçenekleriniz taksi ya da araba hizmetleridir. Miami-Dade Transit sistemi, her bir seferi 2.25 dolardan 800 metrobüs sunar, elektrikle çalışan ve şehir merkezi ile Brickell semtlerinde ring seferleri yapan Metromover ise ücretsizdir


Miami’de Hava

Temmuz, ortalama en yüksek 28°C sıcaklıkla en sıcak ay, ocak ise ortalama 20°C sıcaklıkla en soğuk aydır.


Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Nemden rahatsız olmayan gezginler Mimai’yi haziran ile kasım arasında ziyaret etmelidir. Bu dönemde en iyi oteller en uygun teklifleri sunarken, en popüler restoranlarda ve kulüplerde yer bulmak ise çok kolaydır.


Dil

İngilizce


Elektrik

A Tipi (iki dişli fiş) ya da B Tipi (üç dişli fiş)


Para Birimi

ABD Doları ($)

Miami Havalimanları

Miami Uluslararası Havalimanı

Miami Uluslararası Havalimanı (IATA: MIA), MIA ve tarihsel olarak da Wilcox Field adı ile de biliniyor ve ABD’nin Miami bölgesine hizmet veren ana havalimanıdır.

Havalimanı, Miami metropolitanı Miami şehir merkezinden 13 km kuzeybatıda, tüzel kişiliği olmayan Miami-Dade County’de ve Miami, Hialeah, Doral, Miami Springs, Virginia Gardens köyü, tüzel kişiliği olmayan Fontainebleau mahalleri arasında yerleşiyor. Burası aynı zamanda Güney Florida’nın uzun soluklu uluslararası uçuşlar için de ana havalimanıdır. Miami Uluslararası Havalimanı ayrıca dev Airbus A380 uçaklarını barındırabilen ABD’nin sekiz havalimanında biridir.

Kara Ulaşımı

Miami Uluslararası Havalimanı, Miami-Dade Transit's Metrorail, Metrobüs ağı, TriRail banliyö demiryolu hattına giden Greyhound Otobüs Hattı’na direkt toplu taşıma servisleri var.

Miami Uluslararası Havalimanı, transit yolcuları pistten daha hızlı ulaştıran MIA Mover sistemi ile hizmet sunuyor. Bu ücretsiz yolcu taşıma sistemi 9 Eylül 2011’de açılmış ve MIA terminalleri ile Miami Merkez İstasyonu arasında çalışıyor. Miami Merkez İstasyonu ise 2015 itibariyle Tri-Rail ve Amtrak’a direkt ulaşım sağlıyor.

28 Temmuz 2012’de Miami Merkez İstasyonu ve Metrorail Turuncu Hattı, Miami Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi ve güneydeki noktalara yolculara hızlı raylı ulaşım sunan Earlington Heights ve MIC arasındaki iki milden daha uzun olan kısmı hizmete açmıştı.
 
Metrorail, Şehir Merkezi, South Beach’e Gidiş ve Geliş

MIA’dan şehrin popüler noktalarına ulaşım için Metrorail ve Metrobus hem ucuz hem de yaygın kullanılan araçlardır.

Metrorail, Turuncu Hat trenleri ile Miami Uluslararası Havalimanı’ndan şehrin Downtown, Brickell, Civic Center, Coconut Grove, Coral Gables, Dadeland, Hialeah, South Miami ve Wynwood gibi noktalarına ulaşım sağlar. Metrorail ile havalimanında şehir merkezine ulaşım yaklaşık 15 dakika sürüyor. Ücreti ise 2 dolar ve ayrıca gerektiğinde Metrobus’a ücretsiz aktarma imkanı sunuyor.

Miami-Dade Transit, popüler Airport Flyer’i işletiyor ve Lincoln Yolu üzerindeki South Beach ile MIA arasında direkt bağlantı sağlıyor. Haftanın yedi günü hizmet veren otobüsler, 06.00 ile 23.00 saatlerinde South Beach ve MIA arasında her 30 dakikada bir çalışır. Airport Flyer, Metrobus’un diğer hatları gibi Metrorail Miami Merkez İstasyonu’nun giriş katından kalkar.
 
Tri-Rail, Fort Lauderdale ve West Palm Beach’e Gidiş ve Geliş

Miami’nin banliyö raylı sistemi Tri-Rail de 5 Nisan 2015’te MIA’ya direkt hizmet vermeye başlamış ve Metrobus ve Metrorail hizmetler gibi Araç Kirala Merkezi’nden biniliyor.

Tri-Rail, MIA’yı kuzeydeki Miami-Dade, Broward ve Palm Beach bölgelerine bağlıyor. Tri-Rail’in direkt olarak ulaşım sağladığı kuzeydeki noktalar ise şöyle: Boca Raton, Deerfield Beach, Delray Beach, Fort Lauderdale, Hollywood, Pompano Beach ve West Palm Beach. En kuzeydeki West Palm Beach’e kadar olan tek yönlü bilet ücreti ise 2,50 dolar ile 6,90 dolar arasında değişiyor.

Tri-Rail’i kullanmak için yolcuların havalimanı terminalinden ücretsiz MIA Mover’e binerek Miami Merkez İstasyonu/Araç Kiralama Merkezi, şimdi aynı zamanda Tri-Rail tren istasyonudur da, gelmeleri gerekiyor.
 
Şehirler Arası Yolculuk

Kuzeydeki Orlando, Tampa, Washington DC, Philadelphia ya da New York City gibi noktalara ulaşmak için Greyhound Otobüs Hattı da Miami Merkez İstasyonu’nda hizmet
veriyor.

2016’ın ortalarında ise Miami Merkez İstasyonu, Silver Star ve Silver Meteor trenleri ile de hizmet verecek. Bunlar Orlando, Jacksonville, Washington DC, Philadelphia ve New York City’ye günlük seferler yapacak.
 
Taksi ve Mekik Otobüsleri

En pahalı ulaşım seçenekleri (araç kiralama hariç) taksiler, mekik otobüsleri ve limuzinlerdir. Taksi ve mekik otobüsleri Miami’nin Brickell, şehir merkezi ve South Beach gibi popüler noktalarına sabit ücret istiyor. Taksi ve bu otobüsleri Miami Merkez İstasyonu ya da zemin kat gelişlerde bulmak mümkün.
 
Kiralık Araç

MIA’nın Miami Merkez İstasyonu’ndaki yeni tamamlanmış Araç Kiralama Merkezi, bütün MIA araç kiralama şirketlerini (toplam 17 şirket) aynı çatı altında barındırıyor. Araç kiralamak için havalimanı terminallerinden MIA’ya binin ve Miami Merkez İstasyonu’na ulaşın.
 

En Uygun Miami Uçak Biletleri

Miami Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da
American Airlines Nassau - Miami 4.229,23 TL
TAP Portugal İstanbul - Miami 6.441,19 TL
SunExpress Ankara - Miami 9.075,98 TL
TAP Portugal Frankfurt - Miami 9.590,99 TL
SunExpress İzmir - Miami 11.956,74 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Miami 12.839,87 TL
Air Canada Sofya - Miami 13.208,26 TL
Türk Hava Yolları Hatay - Miami 16.140,49 TL
Türk Hava Yolları Ordu - Miami 30.168,22 TL
SunExpress Antalya - Miami 35.436,96 TL
LOT Polish Airlines Adana - Miami 54.679,19 TL

Miami Yönüne Uçan Havayolları

Miami Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  28°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  27°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  24°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  26°C
 • açık
  Pzt
  açık
  26°C

Haritada Miami

Amerika Şehirleri

Miami Yönüne Uçuşlar