Maringa Sao Paulo Uçak Bileti

Maringa - Sao Paulo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sao Paulo Yerel Saat 15:50
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 540 KM

Maringa - Sao Paulo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Maringa - Sao Paulo Uçak Biletleri

Maringa - Sao Paulo Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Maringa - Sao Paulo Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Maringa - Sao Paulo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Maringa - Sao Paulo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Maringa - Sao Paulo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 540 KM kadardır.
Maringa ve Sao Paulo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Maringa - Sao Paulo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde TAP Portugal, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Aerolineas Argentinas, Delta Air Lines, Tam Linhas Aereas, Qatar Airways, Aeromexico, Copa Airlines, Gol Linhas Aereas, Lan Airlines, Air France, Air Europa, Avianca, Emirates, KLM firmalarıdır.
Maringa - Sao Paulo arasında Regional De Maringa, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Sao Paulo