Havana Uçak Bileti Al

Havana Uçak Bileti Fiyatları

Havana Hakkında

Havana, Küba’nın başkentidir. Aynı zamanda Küba Cumhuriyeti’nin eyaletlerinden de birisidir. Karayipler ‘de tatil yapabilmek için oldukça uygun bir iklime sahip olan şehir, yılda oldukça yüksek sayılarda turisti misafir etmektedir. Şehrin iklimi tropikal iklim olduğundan senenin tüm zamanları hava sıcaklığı belli bir derecenin altına düşmemektedir. Havana’ya gitmeye karar verdiğinizde hava durumunu dert etmeden gezinizi planlayabilirsiniz. Havana, benzersiz doğası, farklı sokakları, lezzetli kültürel yemekleri, müzeleri, ilginç tarihi mekanları ve sıcakkanlı halkıyla severek seyahat edeceğiniz bir şehir olacaktır. Şehir içinde dolaşırken taksileri kullanmanızı tavsiye ederiz. Taksi fiyatları oldukça uygun olsa da gündüz ve gece için ayrı tarifeler uygulandığını belirtmek isteriz. Ulaşım için otobüsleri de kullanabilirsiniz. Bu seçenek daha kalabalık bir ortamda seyahat etmenize neden olacaktır. Ancak şehir içinde sefer yapan oldukça fazla sayıda otobüs bulunmaktadır. Otobüs özellikle banliyölere gitmek için kullanılabilecek pratik bir ulaşım tercihi olacaktır. bilet.com sitemiz bu şehri doyasıya gezebilmeniz ve gezi listenizden bir şehre daha tik atabilmeniz için en uygun Havana uçak bileti seçeneklerini siz müşterilerine sunmaktadır.

Havana’da Gezilecek Yerler

Şehirde gezilebilecek birçok tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır. Bu noktalarla ilgili kısa bilgiler verdiğimiz yazımızı kullanarak kendinize bir seyahat planı oluşturabilirsiniz. Böylece gezinizi kaybolmadan ve zamandan kazanarak geçirebilirsiniz.
Devrim Müzesi ve Kongre Binası, çok eski tarihlerden kalma binalardır. Bu iki bina şehrin merkezinde aynı avluyu paylaştıkları bir bölgede bulunmaktadırlar. Farklı barok tarzı tasarımı ile daha önce görmediğiniz bir mimariye şahit olacaksınız. Bu binalar geçtiğimiz yıllarda çok iyi korunabilmiş ve restore edilmiş olduğundan günümüzde de hala ilk gün ki güzelliklerini korumaktadırlar.
Küba’da içki imalatı oldukça popüler bir sektördür. Uzun yıllardır rom üretimi yapan Havana Club Rom Fabrikası’nı gezmek gezinize farklılık katacaktır. Ülkenin en ünlü romlarının üretildiği bu fabrikada düzenlenen turlara katılabilirsiniz.
Devrim Meydanı, şehrin en bilinen noktalarından biridir. Meydanda bulunan Jose Marti ve Che Guevara’nın ikonik heykelleri turistlerin oldukça fazla bir şekilde ilgisini çekmektedir. Bu meydan gün içinde çok kalabalık olabilmektedir. Size önerimiz bu meydanı, günün erken saatlerinde ya da geç saatlerinde ziyaret etmeniz olacaktır.
Vedado’ da bulunan John Lennon Parkı, muazzam bir tabiata sahip devasa boyutta bir parktır. Şehrin her yerinde yeşillik hakimiyeti olsa da yeşile ve doğaya doymak için bu parkı ziyaret edebilirsiniz. Şehir sakinlerinin de sık geldiği bu park günde birçok insanı ağırlamaktadır.

Havana Uçak Bileti Fiyatları

İnternet sitemiz bilet.com üzerinden Havana uçak seferleri ve fiyatlarına dair detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizden size uygun olan tarihe biletinizi kolaylıkla ve güvenle satın alabilirsiniz. Online ödeme yapabildiğiniz internet adresimiz sayesinde sadece birkaç tıklama hareketi ile uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla alacağınız Havana uçak bileti fiyatları oldukça makuldür. Ulaşım için ayırdığınız bütçeyi aşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Havana, Küba’nın başkenti olarak karşımıza çıkmaktadır. Karayipler’in ve Küba’nın en büyük şehirlerinden biri olduğu ve 2,2 milyon nüfusu içinde barındırdığı verilen bilgiler arasındadır. Şehir ticaret ve turizm açısından kendini oldukça geliştirmiştir. Özellikle geçim kaynaklarına bakıldığında bizleri puro, şeker kamışı ve mısırın karşıladığı görülür. Bunun yanı sıra sanayinin gelişmesini sağlayan pek çok yeraltı kaynağının bulunduğu da verilen bilgiler arasındadır. İspanya’nın sömürgesi altında kaldığı için bazı sokaklarda İspanyol esintisi görmek mümkündür. Tropik bir iklime sahip olan bu şehir yıl içinde pek çok ziyaretçiyi misafir etmektedir. Özellikle şehrin batı kısmında yer alan Santa Maria Plajı oldukça ilgi çekmektedir. Bunun yanı sıra görülecek yerlerin başında Eski başkent binası gelmektedir. Bu yer UNESCO tarafından dünya mirası listesine eklenmiştir. Habana Vieja ya da Vedado bölgelerine düzenlenen geziler sayesinde halk içinden izler görebilmeniz mümkündür.

En Uygun Havana Uçak Biletleri

Havana Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da
Air Canada İstanbul - Havana 10.843,76 TL
Türk Hava Yolları Ankara - Havana 19.633,25 TL
Türk Hava Yolları Antalya - Havana 20.278,61 TL
Türk Hava Yolları İzmir - Havana 53.495,52 TL

Havana Yönüne Uçan Havayolları