28.03.2020 tarihi itibariyle koronavirüs tedbirleri kapsamında zorunlu sebepler dışında şehirlerarası otobüs ve uçak seyahatlerine kısıtlama getirilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Venezuela Uçak Bileti

Venezuela Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Caracas

TRANSLATOR

Dil

Bolivarian Republic of Venezue

Para birimi

Venezualan Bolivar

Telefon kodu

58

Başkent

Caracas

Venezuela

Venezuela Hakkında

Nefes kesici Venezuela Güney Amerika’nın en inanılmaz ülkelerinden biridir, her ne kadar şuan kötü gözle bakılsa da oldukça farklı bir doğası vardır. Enflasyon nedeniyle yaşam standartları düşük bir ülke olan Venezuela’da özellikle de Carcas bölgesi temel yiyecekler ile güvenlik açısından kıtadaki en kötü yerdir diyebiliriz.   Ancak  Venezuela ucuz bir yer olduğundan burada kendinizi zengin hissedebilirsiniz. Güvenlik sorunu sizi endişelendirebilir ama burada gezerken güvenlik sorunu yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
 
Bu ülkede pek çok farklı seçenek sizi bekliyor. Dünyada hemen hemen hiçbir yerde bulamayacağınız doğal güzellikler burada: And dağları, Karayip kıyıları, boş sahilleri, vahşi doğası, Orinoco Deltası ve dünyanın en yüksek şelalesi olan Angel Şelalelerinin tadını çıkartabilirsiniz. Bu yolculukta hayatınızın en farklı deneyimlerini yaşayabilir ve ıssız topraklarda tüm bu deneyimlerin sadece size ait olmasını sağlayabilirsiniz.
 

Venezuela Yönüne Uçan Havayolları

Caribbean Airlines
Copa Airlines
Aerolineas Argentinas
Iberia
Air Europa
Avianca
Lan Airlines
Insel Air International
MyAir.Com
Aserca
Cubana De Aviacion
Santa Barbara Airlines
Gol Transportes Aereos
Tam Linhas Aereas
Conviasa
Aeropostal