Venezuela Uçak Bileti Satın Al

Venezuela Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Caracas

TRANSLATOR

Dil

Bolivarian Republic of Venezue

Para birimi

Venezualan Bolivar

Telefon kodu

58

Başkent

Caracas

En Ucuz Venezuela Uçak Biletleri


TK Türk Hava Yolları 01 Mayıs 2023
İstanbul Caracas 16.918 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 31 Ocak 2023
İstanbul Caracas 23.389 TL
Satın Al
UX Air Europa 31 Ocak 2023
İstanbul Caracas 29.111 TL
Satın Al
UX Air Europa 30 Ocak 2023
İstanbul Caracas 46.828 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 30 Ocak 2023
İstanbul Caracas 53.310 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Venezuela arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Venezuela uçak bileti fiyatı 16.918,27 TL kadardır.
A Carnevalli, Acarigua, Anaco, Barinas, Barquisimeto, Caicara De Oro, Calabozo, Canaima, Carora, Carupano, Carvajal, Casigua, Ciudad Bolivar, Ciudad Guayana, Coro, Cumana, Delcaribe Gen S, El Dorado, El Tigre, El Vigia, Elorza, Flecheras, General Ja Anzoategui, Guanare, Guiria, Icabaru, Josefa Camejo, Kamarata, Kavanayen havalimanı Venezuela uçuşlarında kullanılır.
Venezuela Uçak Bileti

Venezuela Hakkında

Nefes kesici Venezuela Güney Amerika’nın en inanılmaz ülkelerinden biridir, her ne kadar şuan kötü gözle bakılsa da oldukça farklı bir doğası vardır. Enflasyon nedeniyle yaşam standartları düşük bir ülke olan Venezuela’da özellikle de Carcas bölgesi temel yiyecekler ile güvenlik açısından kıtadaki en kötü yerdir diyebiliriz.   Ancak  Venezuela ucuz bir yer olduğundan burada kendinizi zengin hissedebilirsiniz. Güvenlik sorunu sizi endişelendirebilir ama burada gezerken güvenlik sorunu yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
 
Bu ülkede pek çok farklı seçenek sizi bekliyor. Dünyada hemen hemen hiçbir yerde bulamayacağınız doğal güzellikler burada: And dağları, Karayip kıyıları, boş sahilleri, vahşi doğası, Orinoco Deltası ve dünyanın en yüksek şelalesi olan Angel Şelalelerinin tadını çıkartabilirsiniz. Bu yolculukta hayatınızın en farklı deneyimlerini yaşayabilir ve ıssız topraklarda tüm bu deneyimlerin sadece size ait olmasını sağlayabilirsiniz.
 

Venezuela Yönüne Uçan Havayolları