Guyana Uçak Bileti Satın Al

Guyana Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Guyana

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Guyanan Dollar

Telefon kodu

592

Başkent

Georgetown

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Guyana arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Aishalton, Annai, Baramita, Bartica, Bemichi, Cheddi Jagan Int, Ekereku, Imbaimadai, Kaieteur, Kamarang, Karanambo, Karasabai, Kato, Konawaruk, Kurupung, Lethem, Lumid Pau, Mabaruma, Mahdia, Maikwak, Matthews Ridge, Monkey Mountain, Ogle, Orinduik, Paramakotoi, Paruima, Pipillipai, Port Kaituma, Sandcreek, Skeldon havalimanı Guyana uçuşlarında kullanılır.
Guyana Uçak Bileti

Guyana Hakkında

Gezegende hemen hemen hiçbir yerde Guyana’nın bakir topraklarında yaşayacağınız otantik maceraları bulamazsınız. Guyana politik düzensizlikleri ve etnik gerginlikleri nedeniyle tarih boyunca problemler yaşamış bir ülke olsa da gazetelerde yer alan yolsuzluk ve ekonomik yönetimsizlik başlıklarının dışında oldukça eğlenceli bir halka sahiptir ve Guyana gizli kalmış çevre turizminin odak noktası ülkelerden de biridir.  

Ülkenin en kalabalık kolonyal şehri ve başkent olan Georgetown çılgın gece hayatı, restoranları ve farklı yerel pazarları ile klasik Karayip şehirlerini andırır. Ülkenin iç kısımlarında bulunan yağmur ormanları ve Kızılderili toplulukları ise başkentin modernizminden çok daha farklı deneyimler yaşama imkanı sunar. Deniz kaplumbağalarından kovboy tarzı çobanlara kadar her türlü farklılığı bulabileceğiniz Guyana bataklıkları, engebeli arazisi ve denizi ile sizi bekliyor.   

Guyana Yönüne Uçan Havayolları