Paris - Miami Uçak Bileti

Paris - Miami Arasında Uçan Havayolları

Paris Hakkinda

Paris, Sen nehri üzerinde bulunan ve geniş bir havza üzerinde kurulan dünyanın önde gelen merkezleri arasında yer almaktadır. Lüksün ve modanın başkenti olarak ta bilinen bu şehre Işık şehirde denilmektedir. Kentin tarihini bakıldığında yaklaşık 40000 yıldır insanların yerleşim merkezi olarak kullandığı görülmektedir.

Eyfel kulesi şehrin simgesi olmakta ve Fransa’nın başkenti olan bu yerde müzeler ve Katedrallerde bulunmaktadır. Lüksemburg bahçesi, III. Alexandre köprüsü, Zafer takı, Le Marais gibi mutlaka görülmesi gereken çok önemli yerlere de merkezlik yapan Paris, uluslararası geçiş noktaları içerisinde bulunmaktadır. Politik ve ekonomik bir merkez olması itibari ile çok önemli bir dünya merkezi olan bu şehrin nüfusu 12 milyonu aşmıştır.

Miami Hakkinda

Miami Miami, Atlas Okyanusunun kıyısında bulunan ve turizm sektörünün fazlaca geliştiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Floriya eyaletinin en büyük ikinci şehirdir.  Yaşayan insanların pek çok ülkeden göç ederek bu şehirde yaşamaya başladığı bilinir. Şehir içinde 5.000 Türk yaşadığı bilinir. Halk içinde en çok kullanılan dil ise İspanyolcadır. Çünkü halkın çoğunluğu yakın bölgelerden gelip yerleşmiştir. Sanat açısından da oldukça gelişmiş olan bu şehirde pek çok dizi çekimi yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük desteğini alan Hispanik dizi sektörü birçok dizinin çekilmesine vesile olmuştur. Özellikle Dünyaca ünlü en güzel Latin Dizilerinin bu bölgede çekildiği de bilinir. Şehirde izlenen en önemli televizyon kanalının Telemundo olduğu bilinir.

En Ucuz Paris - Miami Uçak Bileti Fiyatları

Paris - Miami Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Paris - Miami Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

7350 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

10 saat 40 dakika

Miami Yerel Saat

10:23

Miami Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  31°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  29°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  29°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  29°C
 • orta şiddetli yağmur
  Pzt
  orta şiddetli yağmur
  27°C

Haritada Miami