Pakistan Uçak Bileti Satın Al

Pakistan Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Karachi

TRANSLATOR

Dil

Islamic Republic of Pakistan -

Para birimi

Pakistan Rupee

Telefon kodu

92

Başkent

Islamabad

En Ucuz Pakistan Uçak Biletleri


PC Pegasus 20 Şubat 2023
İstanbul Karachi 3.683 TL
Satın Al
PC Pegasus 19 Şubat 2023
İstanbul Karachi 4.106 TL
Satın Al
G9 Air Arabia 21 Şubat 2023
İstanbul Karachi 4.291 TL
Satın Al
G9 Air Arabia 24 Şubat 2023
İstanbul Karachi 4.291 TL
Satın Al
J9 Jazeera Airways 20 Şubat 2023
İstanbul Karachi 4.328 TL
Satın Al
G9 Air Arabia 20 Şubat 2023
İstanbul Karachi 4.334 TL
Satın Al
PC Pegasus 21 Nisan 2023
İstanbul Karachi 4.370 TL
Satın Al
G9 Air Arabia 20 Şubat 2023
İstanbul Karachi 4.560 TL
Satın Al
PC Pegasus 24 Şubat 2023
İstanbul Karachi 5.079 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 19 Şubat 2023
İstanbul Karachi 5.088 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 21 Şubat 2023
İstanbul Karachi 5.088 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 25 Şubat 2023
İstanbul Karachi 5.088 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Pakistan arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Pakistan uçak bileti fiyatı 3.683,25 TL kadardır.
Abbottabad, Attock, Bahawalnagar, Bahawalpur, Bannu, Benazir Bhutto Intl, Bhagatanwala, Campbellpore, Chilas, Chitral, Dadu, Dalbandin, Dera Ghazi Khan, Dera Ismail Khan, Faisalabad, Gilgit, Gujrat, Gwadar, Hyderabad, Jacobabad, Jiwani, Kadanwari, Kalat, Khuzdar, Kohat, Lahore, Lora Lai, Mansehra, Mianwali, Mirpur Khas havalimanı Pakistan uçuşlarında kullanılır.
Pakistan Uçak Bileti

Pakistan Hakkında

Verimli doğal ve tarihi zenginlikleriyle ancak en katılaşmış kaşifler dışında herkesi ülkeden uzak tutmuş olan politik istikrarsızlık ile bezdirilen Pakistan Güney Asya’nın sıkıntılı çocuğudur.

Muazzam Karakoram

Pakistan’ın bir numaralı noktası sıkıntılı ülke içindeki sükunet balonudur. Kuzeybatı Sınırı’ndan Çin’deki Kashgar’a kuzeye doğru uzanan Karakoram dünyanın en destansı Karakoram Dağları’nın eziyet edilmiş dip kayaları boyunca tüm olanaksızlıklara rağmen dayatılmış dudak uçuklatan mühendislik harikası anayollarından biridir. Gilgit üzerinde, öncelikli güvenlik kaygısı asilerden ziyade Hunza Vadisi’nin doğal güzelliği ve Nanga Parbat’ın karla kaplı zirvesi ile mest olmuşken yoldan sapmaktır.

Babürler ve Dağlar

Devletten dağcılara kadar herkesi hedef alan silahlı gruplarla, Pakistan’a gelen ziyaretçi sayısında azalma olmuştur, bu Asya’nın en büyüleyici noktalarından biri olduğu için yazık olmuştur. Sarp kuzey Babür zamanlarından beri sadece yüzeysel olarak değişen vahşi bir sınırken güneyin bereketli şehirleri Kuzey Hindistan’ın tarihi şehirleri ile beraber bir bütün üzerinde yatar. Bunların arasında dağınık kalıntılar ve kurak çöller vardır ve Pakistan’ı kuzeye götürmek dünyanın ikinci yüksek dağ olan K2 dahil Himalayalı sıradağların Batılı kışkırtmasıdır.

Emniyet ve Asayiş

İnsanlar Pakistan’a seyahat etmenin risklerinin medya tarafından abartıldığını söylerdi, ancak son yıllarda politik ve tutucu şiddet içinde göze çarpan bir yükselme gözlemlendi. Çoğu yabancı devlet özellikle ülkenin bütün büyük alanlarına ve her yere seyahat etmeyi tavsiye etmiyor ve pek çok yerde, yabancı ziyaretçiler silahlı koruma ile gezmek zorundadır. Yine de, artan gerilimin dikkat çekici sıcakkanlılık ve misafirperverlikle bir arada olduğu, çelişkilerle dolu bir ülkeyi keşfetmek isteyenler çöl kaleleri, sultanlar ve cinler ile dolu Arap Geceleri’ne karşı çıkıyor.

Pakistan Yönüne Uçan Havayolları