Salam Air Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Salam Air Hakkında

Salam Air Bilet

Salam Air hava yolu firması dünyada çeşitli yerlere uçak seferleri düzenlemektedir. 20 farklı ülke ve bu ülkelerin 36 farklı şehrine uçuş sağlayan hava yolu şirketi Salam Air bilet sahibi olmak için bilet.com sitemizi iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Salam Air ile memnun kaldığınız bir yolculuk yapmak için koltuk seçimi yapma seçeneğiniz bulunmakta. Koltuğunuzu seçip önceden rezerve etmeniz yeterli olacaktır. Ada koltukları, pencere kenarı koltuklar, bebek beşiği koltukları ve fazladan diz mesafeli koltukları bile seçerek rahatlık seviyenizi artırabilirsiniz. Uçuş sırasında edinebileceğiniz atıştırmalık ve yemek çeşitlerine ek olarak istediğiniz yemek için uçuş öncesinde özel rezervasyon yaptırarak istediğiniz yemeği seyahatiniz esnasında tüketebilirsiniz.
Online rezervasyonunuz sırasında bagaj ağırlığı belirterek fiyat alabilir, havalimanında belirttiğiniz bagaj ağırlığından fazlasını kullanmanız gerekirse hemen orada fazla bagaj ücreti ödeyerek yolculuğunuzu sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızı aşıları tam bir şekilde ve özel kafeslerde taşımanız gerekmektedir. Hamileyseniz gebeliğinizin 28. haftasına kadar normal bir şekilde uçuş sağlayabilecekken 28. Haftayı geçmişseniz sorunsuz seyahat edebileceğinizi belirten sağlık raporunu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Salam Air havayolu şirketi maalesef refakatsiz çocuk yolcu kabul etmiyor. Eğer kronik bir sağlık sorununuz varsa ve uçakta standart bulunan ilk yardım çantasındaki malzemeler dışında özel tıbbi ekipmanlar ile seyahat etmeniz gerekiyorsa bunun için uçuş öncesinde hava yolu şirketine talep oluşturmanız gerekmektedir. Memnuniyetiniz için her türlü hizmeti eksiksiz vermeye çalışan bir firmadan uçak bileti satın almak isterseniz son derece uygun olan Salam Air bilet fiyatları ile ilgili adresimiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Salam Air Hakkında

Salam Air hava yolu şirketi Maksat merkezli bir Umman şirketidir. 2016 yılında kurulmuş olup ilk uçuşunu 2017 yılında gerçekleştirmiştir. Maskat Ulusal Kalkınma ve Yatırım Şirketi’ne ait olan Salam Air, birkaç kurumun ortaklığı sonucu kurulmuştur. Günümüzde başkanlığını Khalid Al Yahmadi yapmaktadır ve CEO olarak Muhammed Ahmed görevini sürdürmektedir. Salam Air hava yolu şirketi 6 tane 180 kişi kapasiteli, 4 tane 212 kişi kapasiteli yolcu uçağının yanı sıra 1 tane de kargo uçağını bünyesinde barındırarak hizmet vermektedir. İşi mükemmel yöneten bir lider, iki taraf için de kazanç sunan hizmetler ve düşük maliyetli bir havayolu olmayı vizyon edinmiş hava yolu şirketinin fiyatları da bu doğrultuda gayet uygundur. Planladığınız seyahatinizi uygun fiyatlı gerçekleştirmek ve kaliteli bir yolculuk geçirmek için Salam Air seferleri hakkında bilet.com sitesi üzerinden kolay bir şekilde bilgi alabilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

En Ucuz Salam Air Uçak Biletleri


OV Salam Air 09 Şubat 2023
Doha Dubai 3.274 TL
Satın Al
OV Salam Air 25 Mart 2023
Trabzon Muscat 3.563 TL
Satın Al
OV Salam Air 18 Şubat 2023
Muscat İstanbul 3.572 TL
Satın Al
OV Salam Air 25 Şubat 2023
Cidde İstanbul 3.689 TL
Satın Al
OV Salam Air 21 Şubat 2023
İstanbul Muscat 3.707 TL
Satın Al
OV Salam Air 11 Mart 2023
Cidde İstanbul 3.852 TL
Satın Al
OV Salam Air 21 Şubat 2023
İstanbul Kuveyt 4.358 TL
Satın Al
OV Salam Air 21 Şubat 2023
İstanbul Doha 4.360 TL
Satın Al
OV Salam Air 14 Şubat 2023
Dubai Bangkok 4.502 TL
Satın Al
OV Salam Air 04 Mart 2023
Dubai Bangkok 4.509 TL
Satın Al
OV Salam Air 03 Mart 2023
Cidde İstanbul 4.651 TL
Satın Al
OV Salam Air 01 Mart 2023
Cidde İstanbul 4.721 TL
Satın Al

Salam Air Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok