Amsterdam Lizbon Uçak Bileti

Amsterdam - Lizbon Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Lizbon Yerel Saat 12:51
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1860 KM

Amsterdam - Lizbon Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Amsterdam - Lizbon Uçak Biletleri

Amsterdam - Lizbon Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Amsterdam - Lizbon Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Amsterdam Hakkinda

Amsterdam, Hollanda’nın başkenti olmakta ve nüfus bakımından ülkenin en kalabalık şehri olmaktadır. Kanalları ile ünlü olmakta ve Amstel ırmağı üzerinde kurulu olmaktadır. İnsandan çok bisiklet bulunan bu şehir in büyük bölümü deniz seviyesinin oldukça altında olmaktadır. Eski dönemlerde bir ihtiyaç olan botevler, şimdiler ise bir yaşam şekli olmakta ve 2500’den fazla insanın su üzerinde yüzen bu evlerde yaşadığı bilinmektedir. Kültürel alanda yapısına bakıldığında çok dilli bir kent olan Amsterdam, içerisinde İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca da konuşulmaktadır. En ünlü mekanları arasında Dam Meydanı bulunur ve bu meydanda bulunan Kraliyet sarayının alt kısmında 14000 ahşap kazık bulunmaktadır. Müzeleri ile de ünlü olan şehir Avrupa’nın en çok turist çeken beşinci merkezi olmaktadır.

Lizbon Hakkinda

Amsterdam Lizbon uçak bileti Lizbon, Atlantik Okyanusunu kıyısında bir şehir olmakta ve Portekiz’in başkenti olarak ülkenin kalabalık şehri olmaktadır. Teno Nehrinin geçiş alanında kuruluna şehir, nehir üzerindeki halicin etrafında kümelenmiştir. Refah düzeyine bakıldığında Avrupa Birliği ortalamasının üzerinde bulunan oldukça zengin bir bölgedir. Renkli bir başkent olmasının yanında yedi tepe üzerinde kurulması itibari ile oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olmaktadır. Hiç el değiştirmeden 1200’lü yıllardan bu yana Portekiz’e başkentlik yapmaktadır. İklim olarak sıcak bir başkent olmakta ve nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Şehir merkezi olarak bilinen kısım Baixa adı verilmekte ve Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Ticaret meydanı, Rossi meydanı, elevador de santa gibi turistik mekânları ile de misafirlerine güzel anlar yaşatmaktadır.

Amsterdam - Lizbon Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Amsterdam - Lizbon arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Amsterdam - Lizbon arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1860 KM kadardır.
Amsterdam ve Lizbon arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Amsterdam - Lizbon arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde China Southern Airlines, Transavia Airlines, El Al Israel Airlines, Azul Linhas Aereas Brasileiras, TAP Portugal, Air Baltic, Portugalia, Gol Linhas Aereas, Kenya Airways, SATA International, Air Canada, Finnair, Vueling Airlines, Delta Air Lines, KLM, Egyptair, Aeromexico, United Airlines firmalarıdır.
Amsterdam - Lizbon arasında Schiphol , Lizbon havalimanları kullanılmaktadır.

Lizbon Hava Durumu

 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  20°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  18°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  17°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  18°C
 • açık
  Cmt
  açık
  17°C

Haritada Lizbon