Virgin Adaları-ABD Uçak Bileti Satın Al

Virgin Adaları-ABD Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/St_Thomas

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

US Dollar

Telefon kodu

1340

Başkent

Charlotte Amalie

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Virgin Adaları-ABD arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Henry E Rohlsen, Saint John Island, Saint Thomas Island, Sea Plane Base, Spb havalimanı Virgin Adaları-ABD uçuşlarında kullanılır.

ABD Virjin Adaları Hakkında

ABD Virjin Adaları, Karayip denizlerinde bulunan ABD’ye bağlı olan bir topluluğun adı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ada içinde pek çok ırktan insana ulaşabilirsiniz. Ada nüfusunun içinde büyük çoğunluğu siyahlar oluştururken, geri kalan kısmını da beyazlar oluşturmaktadır. İnanç olarak bakıldığında ise Baptist, Roma Katolikleri ve Episcopalian dinleri bulunmaktadır. Ada içinde insanlar tarafından İngilizce, İspanyolca ve Creole dillerinin kullandığı görülür. Ülke ekonomisi turizm ve imalat sektörü ile sağlanmaktadır. Yıl içinde ki uygun iklim şartları sayesinde sürekli turist ziyaretleri olmaktadır. Yıl içinde ortalama 2 milyon insanın adayı ziyaret ettiği bilgisi verilmiştir. Ekonominin diğer kollarından biri de ihracattır. Sanayi ürünleri içinde Petrol arıtma, tekstil, saat montajı, kimyasal madde ve ilaç sanayisi bulunmaktadır. Dünyanın en büyük petrol rafinesi olan Hovensa St. Croix ada içerisinde yer almaktadır.

Genelde 27°C’lik hava durumuna sahip bu adalarda beyaz kumsallar ile romlu Batı Hindistan tatlarını bulabilirsiniz – Amerikan Virgin Adaları müthiş tropik atmosferi ile bir yıldızı hak ediyor. Bu adalar Amerikan topraklarında yer aldığı için Amerikalılar buraya pasaportsuz bile gelebiliyorlar. Reggae ritimlerine, lezzetli etlere ve mango ile lezzetlendirilmiş tatlara hazır olun. Burası aradığınız o tatil olabilir.  
 

Virgin Adaları-ABD Yönüne Uçan Havayolları