Ukrayna Uçak Bileti Satın Al

Ukrayna Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Europe/Zaporozhye

TRANSLATOR

Dil

Ukraynaca

Para birimi

Telefon kodu

380

Başkent

Kiev

En Ucuz Ukrayna Uçak Biletleri


TK Türk Hava Yolları 20 Şubat 2023
İstanbul Odesa 5.239 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 09 Mart 2023
İstanbul Kiev 6.223 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 10 Ağustos 2023
İzmir Kiev 6.747 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 14 Eylül 2023
İstanbul Kiev 9.702 TL
Satın Al
SK Scandinavian Airlines 16 Haziran 2023
İstanbul Kiev 29.951 TL
Satın Al
SK Scandinavian Airlines 15 Haziran 2023
İstanbul Kiev 30.576 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 08 Nisan 2023
İstanbul Kiev 39.939 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 19 Nisan 2023
İstanbul Kiev 40.242 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 30 Nisan 2023
İstanbul Kiev 40.408 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 01 Mayıs 2023
İstanbul Kiev 40.408 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 02 Mayıs 2023
İstanbul Kiev 40.408 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 07 Nisan 2023
İstanbul Kiev 40.488 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Ukrayna arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Ukrayna uçak bileti fiyatı 5.238,7 TL kadardır.
Belbek, Berdiansk, Boryspil Intl, Chernigov, Gavryshivka Intl, International, Kamianets Podilskiy, Kherson, Kirovohrad, Kramatorsk, Kremenchuk, Lozuvatka Intl, Lutsk, Mokraya Intl, Mykolaiv, Myrhorod havalimanı Ukrayna uçuşlarında kullanılır.
Ukrayna Uçak Bileti

Ukrayna Hakkında

Büyük, çeşitli ve büyük bölümü keşfedilmemiş Ukrayna Avrupa’nın son orijinal seyahat sınırlarından biridir. Geleneği zengin olan fakir ülke, sıcakkanlı insanlar ve haritada gösterilmeyen tecrübeler...

Misafirperver Ev Sahipleri

Genelde somurtkan suskunluklarına ve yabancılara karşı güvensizliklerine rağmen 2012’de Avrupa Futbol Şampiyonası’nı izlemek için ülkeye gelen ziyaretçilerin de tecrübe ettikleri gibi, şans verilmesi halinde, Ukrayna Avrupa’nın en açık ve misafirperver ülkesi olacağını ispatladı. Trende yol arkadaşınızın hayat hikâyesini dinleyerek veya yol üstünde yol tarifi sorduğunuz birinin anlattıklarıyla şehirde gelişigüzel bir tur yaparak sınırları aşın ve birinin Sovyet dönemi mutfağına girin. Çoğu sosyal etkileşim Ukrayna’nın güzel yemekleri etrafında oluşur ve her zaman da kemer bollaştırıcı miktardadır.

Neden Ukrayna’yı Seviyorum

Marc Di Duca, Yazar

Garip Sovyet mirası, ülkenin yalın hikâyesi, beklenmedik seyahat tecrübeleri, yerel halkın açıklığı veya komünizm sonrası hayata dair uzun ve gerçek hikâyeler... Aslında Avrupa’da olup başka bir yerde olduğunu hissetmek nasıl bir şey? Veya, yıldız tozlu, Myrhorod’un siyahtan daha siyah geceleri, karda mahsur kalmış Kiev’dekli opera binasında Nutcracker gösterisi, Lviv’de sonbaharda çarşamba günleri boş kiliseler veya Kurkov ve Gogol’daki steplere doğru sonu gelmez otobüs yolculukları... Sanıyorum ki yukarıdakilerin hepsi ve daha ötesi tecrübeler beni bu sihirli Slav topraklarına tekrar geri getiriyor.

Açık Hava Eğlencesi

Çeşit çeşit tabiat açıkça, dağ bisikletinden ve tepelerde yapılan yürüyüşlerden Tuna nehri deltasında kuş gözlemlemeye kadar, Dinyeper nehri boyunca bisiklet sürmekten nehir boyunca adalarda su sporu yapmaya kadar kucak dolusu açık hava aktivitelerini önünüze seriyor.

Dağ tepelerinde ve dalgalarda kalori yakma fikri sizi korkutup koltuğunuza geri yolluyorsa, emin olabilirsiniz ki Ukraynalıların çoğu bunları denemedi bile. Fakat onlar hiçbirşeyi devasa ormanlarda yürümek, çilek ve mantar toplamak veya kıvrımlı bir nehir kenarında piknik yapmak kadar sevmiyorlar.

Tarihi Yaşamak

Bazıları 1989’da tarihin sona erdiğini iddia ediyorlar, fakat Ukrayna’da değil. Ülke bağımsızlığı sonrası çalkantılı bir dönemden geçiyor ve izlemek heyecan verici (güvenli bir mesafeden belki). Lviv’in Gotik kiliseleri, Kiev’in Stalinist bina cepheleri, Batı Ukrayna’nın bir zamanlar canlandırılan Yahudi kültürü kalıntıları veya çok yakın zamanda hertarafta artan Sovyet varlığı... Bu geniş arazide nereye giderseniz tarih etrafınızı kaplıyor.

Büyük ve Çeşitli

Ukrayna büyük bir ülkedir. Aslında Ukrayna Avrupa’nın en büyük ülkesi (tamamen Avrupa’nın içinde olmadığı için Rusya’yı saymıyoruz) ve sınırlarında birçok çeşitliliği barındırmaktadır. Bir kaç gün içinde Hutsul şenliklerinin peşinde Karpat dağlarına tırmanışa geçebilir, gelişmiş Lviv’de Doğu Avrupa’nın en iyi kahvesini yudumlayabilir ve Odesa plajlarında parti yapabilirsiniz. Ukrayna ayrıca çok çeşitli bir kalabalıklar topluluğudur: Kiev’in iş merkezlerinin sinirli çokbilmişlerinden Poltava’daki Gogoleque çiftçilerine kadar, Zaporizhzhya çelik üreticilerinden Uzhhorod’un Macarca konuşan otobüs şoförlerine kadar çok az ülke bu kadar karışık nüfusundan iftihar eder.

Ukrayna Yönüne Uçan Havayolları