Ukraine Intl Airlines Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Ukraine Intl Air Bilgileri

Genel Merkezi

Kiev

Kuruluş Tarihi

1992

Uçtuğu Nokta Sayısı

80

Uçtuğu Ülke Sayısı

42

Toplam Uçak Sayısı

39

IATA Kodu

PS

Ukraine Intl Airlines Hakkında

Ukraine International Airlines, 1992’den beri hizmet vermekte olan Ukrayna’nın en büyük havayolu şirketidir. Mekezi, Kiev Boryspil Uluslararası Havalimanı’ndadır. 35 uçaklık filosu ile 88 noktaya uçuşlar gerçekleştirir. Filosunda Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8, Boeing 737-900ER, Boeing 767-300ER, Boeing 777-200ER, Embraer 190 ve Embraer 195 model uçaklar bulunmaktadır. Türk Hava Yolları, Air France, KLM gibi dünya çapında yaygın olarak kullanılan havayolları ile iş ortaklığına sahip firma, uygun fiyatlara uçuşlar sağlamak için ek hizmetleri bilet fiyatına dahil etmez.

Ukraine International Airlines Rota ve Seferler

Ukraine International Airlines, yurt için de ve yurt dışında Avrupa, Asya, Orta Doğu, ABD ve Kanada’da 88 noktaya seferler düzenler. Firmanın Türkiye uçuşları İstanbul Havalimanı’na gerçekleşir. Ukraine Intl Air yurt içi uçuşlarının yapıldığı havaalanları şunlardır: Chernivtsi Uluslararası Havaalanı, Dnipropetrovsk Uluslararası Havaalanı, Ivano-Frankivsk Uluslararası Havaalanı, Boryspil Uluslararası Havaalanı, Kharkiv Uluslararası, Havaalanı, Kherson Uluslararası Havaalanı, Lviv Danylo Halytskyi Uluslararası Havaalanı, Odessa Uluslararası Havaalanı, Havryshivka Vinnytsia Uluslararası Havaalanı ve Zaporizhia Uluslararası Havaalanı.
Ukraine International Airlines uluslararası uçuşları: Bulgaristan, Belçika, Kanada, Çin, Kıbrıs, Mısır, Fransa, Ermenistan, Avusturya, Azerbaija, Belarus, Hırvatistan, Dominik Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Hindistan, İran, İsrail, İtalya, Kazakistan, Romanya, İspanya, Sri Lanka, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Macaristan, Ürdün, Litvanya, Letonya, Moldova, Karadağ, Fas, Hollanda, Polonya, Portekiz, İsveç, İsviçre, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’ne düzenlenir.


Check-in İşlemleri

Öncelikli Online Check-in kalkıştan 14 gün önce açılır, diğer yolcular ise uçuş saatinden 48 saat önce online check in aktif hale gelir. ABD uçuşlarında check in sefer vaktinden 24 saat önce açılır. Online Check-in havaalanındaki check-in ile aynı anda kapanır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kısa mesafe iç hat uçuşlarında Ekonomi sınıfı ve Premium Ekonomi sınıfıen fazla 55 x 40 x 20 cm boyutlarında ve 7 kg ağırlığında 1 adet el bagajı hakkına sahiptirler. Business Class 1 adet el bagajı, 12 kg ve 55 x 40 x 20 cm boyutlarından büyük olamaz. Uzun mesafe uçuşlarda Business Class yolcularının toplamda 15 kg ağırlığında en fazla 2 el bagajı hakkı bulunmaktadır. Check in bagajları ekonomi sınıfı için 23 kg x 158 cm, Premium Ekonomi sınıfı için  32 kg x 158 cm ve Business class için 2 parça – 32’şer kg ve 158 cm’dir.


Ukraine International Airlines İkramlıkları

Ukraine International Airlines ikramlıkları genellikle bilete dahil değildir. Ücretsiz yemekler, Kiev ve Almatı, Bangkok, Pekin, Kolombo, New York, Delhi, Toronto ve La Romana uzun mesafe uçuşlarında Ekonomi sınıfı dahil tüm yolculara servis edilir. Belirli uçuşlarda ekonomi sınıfı özel yemek (koşer, vejetaryen, domuz eti ya da yağı içermeyen, hint menüsü vs.) sipariş edilebilir.


Koltuk Seçimi

Planlanan uçuş saatinden 48 saat öncesine kadar koltuk seçimi aktiftir. Economy Premium yolcuları ve Panorama Club Elite üyeleri koltuk seçimini ücretsiz yapabilir.


Ukraine International Airlines Özel Programları

  • Panorama Club Elite
Panorama Club Elite üyeleri, her uçuşlarında yaptıkları harcamalardan puan kazanır. Puanlar, statüye göre değişiklik gösterir. Her 1 USD için Classic statü 5 puan, Premium 7 mil ve Elite üyeler 10 mil kazanır. Üyeler ayrıca UIA ek hizmet alımları için mil kazanma fırsatına da sahiptir.


İletişim

Ukraine International Airlines Telefon Numarası: +38 (050) 398-00-11
E-mail adresi:  lost.found@aeh.aero
Web sitesi: www.flyuia.com
Adres: 201-203 Kharkivske Road Kyiv, Ukraine 02121
 

En Ucuz Ukraine Intl Airlines Uçak Biletleri


PS Ukraine Intl Air 08 Mart 2023
İstanbul Kiev 1.521 TL
Satın Al
PS Ukraine Intl Air 08 Mart 2023
İstanbul Varşova 2.152 TL
Satın Al

Ukraine Intl Air Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok