San Francisco - Dallas Uçak Bileti

San Francisco - Dallas Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Dallas Yerel Saat 22:04
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2380 KM

Hızlı Erişim

San Francisco - Dallas Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Dallas Uçak Biletleri

UA United Airlines 15 Ağustos 2024
San Francisco Auckland 27.515 TL
Satın Al
FI Icelandair 15 Aralık 2023
San Francisco Kopenhag 24.823 TL
Satın Al
UA United Airlines 07 Kasım 2023
San Francisco Лас-егі 9.356 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 08 Kasım 2023
San Francisco Νέα Υόρκη 8.291 TL
Satın Al
UA United Airlines 19 Ekim 2023
San Francisco Singapur 20.805 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 25 Ekim 2023
Adana Dallas 20.430 TL
Satın Al
UA United Airlines 04 Şubat 2024
İstanbul Dallas 17.438 TL
Satın Al
UA United Airlines 04 Ekim 2023
Tucson Ντάλας 18.855 TL
Satın Al

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

San Francisco - Dallas Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Francisco - Dallas arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Francisco - Dallas arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2380 KM kadardır.
San Francisco ve Dallas arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Francisco - Dallas arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Pacific, Iberia, Qantas Airways, Sun Country, Air Canada, British Airways, Gulf Air, Air New Zealand, Singapore Airlines, American Airlines, Finnair, Gol Linhas Aereas, Japan Airlines, Qatar Airways, Alaska Airlines firmalarıdır.
San Francisco - Dallas arasında Addison, Fort Worth Alliance, Love Field, Dallas Ft Worth, Dallas North, Meacham Field, Carswell Afb, Redbird, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.