New York - Portland Uçak Bileti

New York - Portland Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Portland Yerel Saat 19:52
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3920 KM
Portland Hızlı Erişim

New York Portland Seferli Firmalar

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.
New York - Portland Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
New York - Portland arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - Portland arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3920 KM kadardır.
New York ve Portland arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - Portland arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Europa, Pinnacle Airlines, Alitalia, Korean Air, United Airlines, Midwest Airlines, Alaska Airlines, Delta Air Lines, Austrian, Virgin Atlantic, Air Canada, Copa Airlines, KLM firmalarıdır.
New York - Portland arasında Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air, Portland Intl havalimanları kullanılmaktadır.