Melbourne - Sidney Uçak Bileti

Melbourne - Sidney Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sidney Yerel Saat 08:53
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 710 KM
Sidney Hızlı Erişim

Melbourne Sidney Seferli Firmalar

En Popüler Sidney Uçak Biletleri

JQ Jetstar 20 Haziran 2024
Melbourne Bangkok 11.092 TL
Satın Al
OD Malindo Airways 20 Haziran 2024
Melbourne Hanoi 12.378 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 20 Haziran 2024
Melbourne Kuala Lumpur 9.418 TL
Satın Al
OD Malindo Airways 20 Haziran 2024
Melbourne Male 16.520 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 20 Haziran 2024
Melbourne Manila 10.618 TL
Satın Al
QF Qantas Airways 20 Haziran 2024
Melbourne Novosibirsk 40.019 TL
Satın Al
OD Malindo Airways 20 Haziran 2024
Melbourne Phuket 11.916 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 21 Haziran 2024
Melbourne Utapao 21.207 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 14 Ağustos 2024
Amsterdam Sidney 30.183 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Aralık 2024
Ankara Sidney 33.648 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 15 Temmuz 2024
İstanbul Sidney 29.350 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 10 Aralık 2024
İzmir Sidney 33.563 TL
Satın Al

Melbourne Hakkinda

Melbourne, Avustralya’nın Victoria eyaletinin başkenti olarak bilinir. Dünyanın güney kısmında bulunana bu şehirde 3,7 milyon insan yaşam sürdürmektedir. Bu yüzden ülke içinde en kalabalık ikinci şehir olarak bilinir.  Dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri olarak bilinmesi de şehrin merak konusu haline gelmesini sağlar. Özellikle kültürel etkinlikler, yaşam koşulları, ilkim ve sağlık yönünden oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir içindeki suç oranı da oldukça düşüktür. Ülkenin ekonomik durumunda göz atıldığında Avustralya’nın en önemli üç büyük şirketi kent sınırları içinde yerini almayı başarmıştır. Bunları Telstra, BHP Billiton ve National Australia Bank olarak sıralayabiliriz. Ülkenin spor kenti olarak bilinen bu kentinde en büyük spor müsabakalarının gerçekleştirildiği görülür. Bahar At Yarışları Festivali, Avustralyan Formula Bir Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası, AFL Büyük Finalini yapılan turnuvalar arasında sıralandırabiliriz.

Sidney Hakkinda

Sidney, Avustralya Eyaleti sınırları içinde bulunana ve bölgenin en eski yerleşim birimlerinden olan bir şehirdir. Başkent olmasa da ülke ekonomisine katkısı oldukça büyüktür. Jackson Limanı kıyılarına kurulan bu şehir Darut kabilesinin anayurdu olarak bilinmektedir. Bu yüzden şehir içinde pek çok geçmişe dayalı esere rastlamak mümkündür. Şehrin bir diğer yönü de eğlence merkezi olması ve gece hayatının renkli geçmesidir. Gece boyunca devam eden otobüs seferleri sayesinde halk istediği saate kadar eğlenebilmektedir. Şehir kültür ve turizm açısından da oldukça gelişmiştir. En büyük doğal limanı olan Sidney Limanını içinde barındıran şehir turistlerin sık ziyaret ettikleri alanların başında gelmektedir. 2000 yılında Dünya Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Sidney, böylece daha popüler bir hale gelmeyi başarmıştır. Sidney'de gezilecek alanlara göz atıldığında Sidney, köprüsü, Sidney Kulesi, Darling Limanı ve Sidney Opera evi bulunmaktadır.
Melbourne - Sidney Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Melbourne - Sidney arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Melbourne - Sidney arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 710 KM kadardır.
Melbourne ve Sidney arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Melbourne - Sidney arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Etihad Airways, Lan Airlines, Air New Zealand, United Airlines, British Airways, Emirates, Regional Express, Jetstar, All Nippon Airways, Air Canada, Singapore Airlines, Cathay Pacific, V Australia, Hawaiian Airlines, China Eastern Airlines, American Airlines, Qantas Airways, Srilankan Airlines, China Airlines firmalarıdır.
Melbourne - Sidney arasında Avalon, Essendon, Tullamarine, Palm Beach Spb, Au Rose Bay, Sydney West, Kingsford Smith havalimanları kullanılmaktadır.