Iguassu Falls Sao Paulo Uçak Bileti

Iguassu Falls - Sao Paulo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sao Paulo Yerel Saat 04:13
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 820 KM

Iguassu Falls - Sao Paulo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Iguassu Falls - Sao Paulo Uçak Biletleri

Iguassu Falls - Sao Paulo Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Iguassu Falls - Sao Paulo Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Iguassu Falls - Sao Paulo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Iguassu Falls - Sao Paulo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Iguassu Falls - Sao Paulo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 820 KM kadardır.
Iguassu Falls ve Sao Paulo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Iguassu Falls - Sao Paulo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Türk Hava Yolları, Lan Airlines, Azul Linhas Aereas Brasileiras, British Airways, Gol Linhas Aereas, Swiss, Japan Airlines, Aeromexico, Emirates, Lufthansa, Tam Linhas Aereas, Air France, Delta Air Lines, Qatar Airways, Iberia firmalarıdır.
Iguassu Falls - Sao Paulo arasında Cataratas, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Sao Paulo