Kayseri - Uşak Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Kayseri - Uşak Otobüs Seferleri

 • Öz Erciş Seyahat
  KAYSERİ
  00:30
  UŞAK
  10:50
  80 TL
 • Yeni Aksaray
  KAYSERİ
  17:00
  UŞAK
  03:20
  80 TL
 • Süha Turizm
  KAYSERİ
  18:00
  UŞAK
  120 TL
 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  KAYSERİ
  18:00
  UŞAK
  03:50
  75 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERİ
  19:00
  UŞAK
  04:50
  81 TL
 • Medine Turizm
  KAYSERI
  19:00
  UŞAK
  04:50
  80 TL
 • RH Turizm
  KAYSERİ
  19:30
  UŞAK
  04:50
  120 TL
 • Tuncelililer
  KAYSERİ
  22:00
  UŞAK
  07:50
  80 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAYSERİ
  23:00
  UŞAK
  09:20
  80 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERİ
  23:59
  UŞAK
  08:50
  81 TL

Kayseri - Uşak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Yeni Aksaray
Kent Turizm
Has Bingöl
Süha Turizm
Elazığlılar

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Uşak Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinde bulunan Uşak otogarından her yere kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. Otobüs, minibüs ve taksilerle şehir merkezine ulaşmak, otogardan çıkınca duraklardan 5. 10, 15 dakikada bir minibüs ve otobüs seferlerini takip etmek mümkündür.

Ulaşımın kolay olduğu ve her zaman eksiksiz bir şekilde gerçekleştirildiği Uşak, şehir içi ulaşımında minibüsleri mahalle ve ilçeler için, otobüsleri de köyler için tercih etmektedir. Hafta sonları ve akşamları sefer saatleri ve aralıkları değişiklik göstermektedir.

Uşak Belediyesinin internet sitesinden otobüs ve minibüs seferlerine ulaşabilirsiniz ve güzergahları takip edebilirsiniz. Taksi ile de 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile merkez ilçelere ulaşım sağlamak için (0276) 212 04 70 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Özellikle demiryolu ulaşımında sık sık tercih edilen taksiler, otogar için de hizmet vermektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak belediyesinin tartışmalara konu olan Kent 64 kartının ihalesinin iptal edilmesiyle ulaşım oldukça zorlaşmış ve karmaşık bir hal almıştır. Otobüslerle şehir merkezinden 12, 15, 16, 23 ve 25 numaralı otobüslerle otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir içi taşımacılıkta mesai saatleri içinde 5 dakikada bir, akşam 5’ten sonra ise 10 dakikada bir otobüs ve minibüsler kalkış yapmakta, en son 22:00’de seferler düzenlenmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İlçelere servis hizmeti veren firmaların ücretsiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz ve otobüs saatinize göre yararlanabileceğiniz servis saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarın önünden geçen Dikilitaş, Karakıran, Huzurkent, Sarayaltı, Kıbrıs Caddesi, Hakkonutları ve Örnekevler minibüsleri ile bu güzergah üzerindeki duraklara ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Uşak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Uşak Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  -1°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  2°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  3°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  4°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  3°C

Haritada Uşak

Uşak Hakkında

Nüfus
0
Plaka
64
Telefon Kodu
276