Kayseri Gaziantep Otobüs Bileti

Kayseri - Gaziantep Otobüs Seferleri

 • Lider Anadolu
  KAYSERI
  22:00
  NIZIP
  04:30
  200,00 TL
 • Metatur Turizm
  KAYSERI
  11:50
  GAZIANTEP
  17:20
  199,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  KAYSERI
  15:00
  GAZIANTEP
  20:45
  250,00 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  01:00
  GAZIANTEP
  06:30
  200,00 TL
 • Mardin Seyahat
  KAYSERI
  15:00
  GAZIANTEP
  21:00
  220,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  KAYSERI
  17:30
  GAZIANTEP
  23:30
  250,00 TL
 • Ede Turizm
  KAYSERI
  04:00
  GAZIANTEP
  09:35
  250,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  KAYSERI
  02:30
  GAZIANTEP
  07:30
  250,00 TL
 • Siirt Kurtalan Ekspres
  KAYSERI
  19:30
  GAZIANTEP
  00:30
  300,00 TL
 • Süha Turizm
  KAYSERI
  00:30
  GAZIANTEP
  05:30
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Astor Seyahat
Devran
Ede Turizm
Lider Anadolu Seyahat
Lüks Kahramanmaraş
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Özlem Cizre Nuh
Safa Devran Turizm
Safa Turizm
Şanlıurfa Astor Turizm
Süha Turizm

Kayseri - Gaziantep Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Gaziantep arası genellikle 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Gaziantep arasında sefer yapan otobüs firmaları Astor Seyahat, Devran, Ede Turizm, Lider Anadolu Seyahat, Lüks Kahramanmaraş, Mardin Seyahat, Metro Turizm, Özlem Cizre Nuh, Safa Devran Turizm, Safa Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Süha Turizm firmalarıdır.
Kayseri Gaziantep otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Gaziantep otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Gaziantep Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep

Gaziantep otogarı şehir merkezine uzak mesafededir. Bu nedenle ulaşım konusunda zamanınızı iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Yerel firmalardan genelde en uygun otobüs bileti satın almak mümkündür. Ancak birkaç gün önceden alınması gerekmektedir. Bazı zamanlarda bilet bulmak zor olabilmektedir. Otogardan çeşitli araçlarla şehir merkezine ulaşım mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiyle şehir merkezine ulaşım 50 – 55 TL civarında tutmaktadır ve eğer taksi ile şehir merkezine ulaşmak isterseniz (0342) 328 93 13 numaralı terminal taksi durağını arayabilirsiniz. Otobüs seferlerinin bittiği bir saatte otogarda buluyorsanız servis ya da taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardaki belediye otobüslerinden Karataş 1, Mavikent, Karataş 2, Balıklı, Yukarıbayır, 60. Yıl, 75. Yıl, Düztepe ve Hayvanat Bahçesine otobüs seferleri ile ulaşım mümkündür. Şehir otobüsleri ile ulaşım için 27 Kart adı verilen elektronik biletler kullanılmaktadır. Terminalden satın alabileceğiniz 27 Kartlarının dolumlarını otomatlardan ve büfelerden yaptırabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Özellikle Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerine otobüs firmalarının servisleriyle ulaşım mümkün olmaktadır. Otobüs firmanızdan güzergah bilgileri hakkında detayları öğrenebilirsiniz ve aracınızdan indiğiniz saate göre kalkış yapan servisleri kullanabilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Gaziantep Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Gaziantep Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  4°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  3°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  4°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  0°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -1°C

Haritada Gaziantep

Gaziantep Hakkında

Nüfus
1.931.836
Plaka
27
Telefon Kodu
342