Diyarbakır Muğla Otobüs Bileti

Diyarbakır - Muğla Otobüs Seferleri

 • Özlem Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  13:00
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  13:15
  700,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  DIYARBAKIR
  16:00
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  18:00
  650,00 TL
 • Siirt Petrol
  DIYARBAKIR
  12:30
  MUĞLA
  10:00
  650,00 TL
 • Star Batman
  DIYARBAKIR
  12:00
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  11:30
  570,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  13:00
  MUĞLA
  10:00
  650,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Diyarbakır - Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Lüks Batman
Öz Diyarbakır
Özlem Diyarbakır
Siirt Petrol

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

Muğla Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Otogar şehir merkezine çok yakındır ve ilçelere sık sık otobüsler kalkmaktadır. Muğla ilçelerine ulaşım için halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler çok fazla tercih edilmektedir.

Her yarım saatte bir düzenlenen seferler, Pazar günleri saat başı olarak kalkış yapmaktadır. Muğla merkezde ulaşım ücretleri ekonomiktir ve tatil beldelerinden daha indirimli seyahat etmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi durağından taksi çağırmak için (0252) 212 51 52 numarasından hizmet alabilirsiniz. Taksi ücretleri, Bodrum, Fethiye ilçelerine nazaran daha ekonomiktir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüslerle şehir merkezine ulaşım için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz Muğla Belediyesinin internet sitesinden tüm ilçelerdeki otobüs sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.

Birçok kentte olduğu gibi Muğla’da da belediye otobüslerinde Kent Kart geçerlidir. Kent kartlar sayesinde ekonomik bir ulaşım sağlanmaktadır ve bittikçe yükleme otomatlarından yükleme gerçekleşmektedir. En uygun otobüs bileti için yararlanabileceğiniz kent kartları büfeler ve otobüs kalkış noktalarından temin edebilirsiniz.

Otobüslerle, Yatağan, Ula, Seydikemer, Ortaca, Milas, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Kavaklıdere, Fethiye, Datça, Dalaman, Bodrum ve havalimanı ilçelerine ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşım için yararlanabileceğiniz ücretsiz servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs bileti firmalarından sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Yoldan her 10 dakikada bir geçen minibüslerle merkez ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. Minibüs seferlerinin saatleri yaz ve kış aylarında farklılık göstermektedir. Kış aylarında minibüsler daha fazla aralıklarla seferler düzenlemektedir.

En Popüler Diyarbakır - Muğla Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Diyarbakır - Muğla Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Diyarbakır Muğla arası genellikle 0 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Diyarbakır Muğla arasında sefer yapan otobüs firmaları Lüks Batman, Öz Diyarbakır, Özlem Diyarbakır, Siirt Petrol firmalarıdır.
Diyarbakır Muğla otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 700 TL kadardır.
En ucuz Diyarbakır Muğla otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Muğla Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • açık
  Cum
  açık
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  7°C
 • açık
  Pzt
  açık
  8°C

Haritada Muğla

Muğla Hakkında

Nüfus
908.877
Plaka
48
Telefon Kodu
252