Ercis Sema Online Otobüs Bileti

Ercis Sema Hakkında

Ercis Sema

Araç filosu sürekli olarak yenilenen Ercis Sema hizmetine devam ediyor. Farklı kalkış noktalarından hareket ederek, yolculukların güvenli ve konforlu şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor.

Hizmet ve Programları
 

Ercis Sema acentesi, kurulduğu günden bu yana hizmet ve programlarını geliştirerek, hizmet veriyor. Şehirlerarası gerçekleşecek olan yolculuklar için otobüsün niteliğinin arttırılması, güvenin sağlanması gibi önemli ilkeler benimsenmiştir. Online olarak ya da direkt acenteler aracılığı ile biletlerin alınması sağlanıyor.

Şehirlerarası otobüsler;

Otobüs hizmetinde şehirlerarası sunulan hizmet niteliği en iyi şekilde sunuluyor. Teknolojik yeterliliğin tam olduğu araçlarda, güvenliği sağlayan belgelerin de tam olduğunu bilmelisiniz. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için geniş koridoru olan araçlar, geniş bagajı olan araçlar tercih ediliyor.  Ayrıca USB, TV, radyo, MP3 gibi seçeneklerin de sunuluyor olduğunu bilmelisiniz. Otobüsün içinde yolculuğun keyifli ve konforlu geçmesi için gereken özen gösterilmektedir.


İkramlar,
Yolculuk boyunca ikramlarda bulunulur. Sıcak – soğuk içeceklerin yanı sıra, tatlı ve tuzlu yiyeceklerin de ikram edildiğini göreceksiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman su servisinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Hostesler düzenli olarak yaptığı kontroller ile ikramların sunulmasını sağlayacaktır.


Seferleri

Geniş lokasyonda sunulan hizmet, Ercis Sema otobüs seferleri ile sağlanıyor. Önceden belirlenen otobüs seferler, saatleri kurumsal bir şekilde düzenleniyor. Belirlenmiş olan saatte kalkışın gerçekleşmesi sağlanarak, gitmeniz gereken yere zamanında ulaşımın olması sağlanıyor. Buna dikkat edilerek, seferleri takip edebilirsiniz.
Mersin – Bitlis, Kırşehir – Muş, Antalya – Van, Bingöl – Batman, Ankara – Yozgat, Ankara- Sivas, Bursa – Eskişehir, Erzincan – İstanbul, Erzurum – Ağrı, Erzurum – Düzce gibi pek çok sefer düzenleniyor. Seferleri inceleyerek online ya da acenteden biletinizi temin edebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Ercis Sema otobüs filosu genişletilerek, mümkün olduğunca en güvenli hizmetin en geniş lokasyonda gerçekleşmesi sağlanıyor. Otobüs filosunda yer alan araç sayısının bilinmemesi ile birlikte, geniş bagajlı – geniş koridorlu araçların tercih edildiği bilgisi veriliyor. Mümkün olduğunca güvenliğin sağlanmış olduğu araçlar sayesinde, sorun yaşamadan gerçekleşecek olan yolculuklar yapabilirsiniz. Otobüs filosunun genişletilmesi sayesinde, hemen hemen her lokasyondan Ercis Sema Turizm ile anında hareket etme imkanı bulacaksınız.

Ercis Sema En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ercis Sema Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1.33

3 Değerlendirme

B****

k****

18-07-2021

Cumartesi günü sabah 10 a bilet almıştım ağrıdan Van için otogara gidip sorduğum zaman saat 9 da araç ne zaman gelir diye valla şöförlere ulaşamıyoruz ne zaman geleceklerini bilmiyorum dediler. Saat 3.15 de Antalya uçağımı kacırmamak için 9.45 e kadar bekleyip ses Seda çıkmayınca başka bi firmaya gidip bilet kestim. Van için sürekliliği olacak bi müşteriydim. Lakin ne üslük nede memnuniyet kaldı. Mahalle bakkalından farkı yok gözümde.


M****

****

26-08-2020

Van-İstanbul yolculuğu yapan otobüse amasya taşovadan bilet aldım. Hadi anlarım 2 saat gecikmenizi ama en azından insanları haberdar edersiniz.10 defa arıyoruz şoförü abi neredesiniz? diye. En sonunda baktık almadan geçmişler. Hiç umursamıyorlar. İyilik olsun diye otobüsü terminale sokmuyor, yolun kenarına çıkıyoruz. Ona rağmen umursamıyorlar.


A****

a****

13-07-2020

Amasya'dan Erzurum'a binecektim.nereden bineceğim diye sormak için aradığımda hiç bir şekilde telefonlara çıkan olmadı çok zor çözdük sorunumuzu.Erzurum'a gelecekler esadaştan şaşmasınlar