Ercis Sema Otobüs Bileti Al

Ercis Sema Hakkında

Ercis Sema

Araç filosu sürekli olarak yenilenen Ercis Sema hizmetine devam ediyor. Farklı kalkış noktalarından hareket ederek, yolculukların güvenli ve konforlu şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor.

Hizmet ve Programları
 

Ercis Sema acentesi, kurulduğu günden bu yana hizmet ve programlarını geliştirerek, hizmet veriyor. Şehirlerarası gerçekleşecek olan yolculuklar için otobüsün niteliğinin arttırılması, güvenin sağlanması gibi önemli ilkeler benimsenmiştir. Online olarak ya da direkt acenteler aracılığı ile biletlerin alınması sağlanıyor.

Şehirlerarası otobüsler;

Otobüs hizmetinde şehirlerarası sunulan hizmet niteliği en iyi şekilde sunuluyor. Teknolojik yeterliliğin tam olduğu araçlarda, güvenliği sağlayan belgelerin de tam olduğunu bilmelisiniz. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için geniş koridoru olan araçlar, geniş bagajı olan araçlar tercih ediliyor.  Ayrıca USB, TV, radyo, MP3 gibi seçeneklerin de sunuluyor olduğunu bilmelisiniz. Otobüsün içinde yolculuğun keyifli ve konforlu geçmesi için gereken özen gösterilmektedir.


İkramlar,
Yolculuk boyunca ikramlarda bulunulur. Sıcak – soğuk içeceklerin yanı sıra, tatlı ve tuzlu yiyeceklerin de ikram edildiğini göreceksiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman su servisinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Hostesler düzenli olarak yaptığı kontroller ile ikramların sunulmasını sağlayacaktır.


Seferleri

Geniş lokasyonda sunulan hizmet, Ercis Sema otobüs seferleri ile sağlanıyor. Önceden belirlenen otobüs seferler, saatleri kurumsal bir şekilde düzenleniyor. Belirlenmiş olan saatte kalkışın gerçekleşmesi sağlanarak, gitmeniz gereken yere zamanında ulaşımın olması sağlanıyor. Buna dikkat edilerek, seferleri takip edebilirsiniz.
Mersin – Bitlis, Kırşehir – Muş, Antalya – Van, Bingöl – Batman, Ankara – Yozgat, Ankara- Sivas, Bursa – Eskişehir, Erzincan – İstanbul, Erzurum – Ağrı, Erzurum – Düzce gibi pek çok sefer düzenleniyor. Seferleri inceleyerek online ya da acenteden biletinizi temin edebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Ercis Sema otobüs filosu genişletilerek, mümkün olduğunca en güvenli hizmetin en geniş lokasyonda gerçekleşmesi sağlanıyor. Otobüs filosunda yer alan araç sayısının bilinmemesi ile birlikte, geniş bagajlı – geniş koridorlu araçların tercih edildiği bilgisi veriliyor. Mümkün olduğunca güvenliğin sağlanmış olduğu araçlar sayesinde, sorun yaşamadan gerçekleşecek olan yolculuklar yapabilirsiniz. Otobüs filosunun genişletilmesi sayesinde, hemen hemen her lokasyondan Ercis Sema Turizm ile anında hareket etme imkanı bulacaksınız.

Ercis Sema İletişim

Telefon: 444 02 65
Telefon: 0432 351 17 95

Adres:
Latifiye, Zeylan Cd. No:30, 65400 Erciş/Van

Ercis Sema En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ercis Sema SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Ercis Sema firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Ercis Sema firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Ercis Sema otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Ercis Sema otobüs firmasında da geçerlidir.
Ercis Sema otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Ercis Sema biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Ercis Sema otobüs biletini alabilirsiniz.
Ercis Sema otobüs firması başlıca Antalya, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 32 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Ercis Sema otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Ercis Sema Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

2.75

4 Değerlendirme

N****

T****

23-01-2023

Antalya sefiri için aldıgım koltuk aynı anda başka bir bayana da satılmış... Ben online üzerinden aldım burdan...bilgileri paylaştıgım halde tavırları hiç de hoş degildi... bir daha asla kullanmam bu firmayi tavsiyede etmiyorum bayanlara


E****

****

19-06-2022

İnternet hızı pwkbiyi değildi muavin biraz sert uslupluydu


S****

A****

04-02-2022

Teşekkür ederim yolculuğum güzel geçti ☺️


A****

a****

13-07-2020

Amasya'dan Erzurum'a binecektim.nereden bineceğim diye sormak için aradığımda hiç bir şekilde telefonlara çıkan olmadı çok zor çözdük sorunumuzu.Erzurum'a gelecekler esadaştan şaşmasınlar