Ercis Sema Online Otobüs Bileti

Ercis Sema Hakkında

Ercis Sema

Araç filosu sürekli olarak yenilenen Ercis Sema hizmetine devam ediyor. Farklı kalkış noktalarından hareket ederek, yolculukların güvenli ve konforlu şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor.

Hizmet ve Programları
 

Ercis Sema acentesi, kurulduğu günden bu yana hizmet ve programlarını geliştirerek, hizmet veriyor. Şehirlerarası gerçekleşecek olan yolculuklar için otobüsün niteliğinin arttırılması, güvenin sağlanması gibi önemli ilkeler benimsenmiştir. Online olarak ya da direkt acenteler aracılığı ile biletlerin alınması sağlanıyor.

Şehirlerarası otobüsler;

Otobüs hizmetinde şehirlerarası sunulan hizmet niteliği en iyi şekilde sunuluyor. Teknolojik yeterliliğin tam olduğu araçlarda, güvenliği sağlayan belgelerin de tam olduğunu bilmelisiniz. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için geniş koridoru olan araçlar, geniş bagajı olan araçlar tercih ediliyor.  Ayrıca USB, TV, radyo, MP3 gibi seçeneklerin de sunuluyor olduğunu bilmelisiniz. Otobüsün içinde yolculuğun keyifli ve konforlu geçmesi için gereken özen gösterilmektedir.


İkramlar,
Yolculuk boyunca ikramlarda bulunulur. Sıcak – soğuk içeceklerin yanı sıra, tatlı ve tuzlu yiyeceklerin de ikram edildiğini göreceksiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman su servisinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Hostesler düzenli olarak yaptığı kontroller ile ikramların sunulmasını sağlayacaktır.


Seferleri

Geniş lokasyonda sunulan hizmet, Ercis Sema otobüs seferleri ile sağlanıyor. Önceden belirlenen otobüs seferler, saatleri kurumsal bir şekilde düzenleniyor. Belirlenmiş olan saatte kalkışın gerçekleşmesi sağlanarak, gitmeniz gereken yere zamanında ulaşımın olması sağlanıyor. Buna dikkat edilerek, seferleri takip edebilirsiniz.
Mersin – Bitlis, Kırşehir – Muş, Antalya – Van, Bingöl – Batman, Ankara – Yozgat, Ankara- Sivas, Bursa – Eskişehir, Erzincan – İstanbul, Erzurum – Ağrı, Erzurum – Düzce gibi pek çok sefer düzenleniyor. Seferleri inceleyerek online ya da acenteden biletinizi temin edebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Ercis Sema otobüs filosu genişletilerek, mümkün olduğunca en güvenli hizmetin en geniş lokasyonda gerçekleşmesi sağlanıyor. Otobüs filosunda yer alan araç sayısının bilinmemesi ile birlikte, geniş bagajlı – geniş koridorlu araçların tercih edildiği bilgisi veriliyor. Mümkün olduğunca güvenliğin sağlanmış olduğu araçlar sayesinde, sorun yaşamadan gerçekleşecek olan yolculuklar yapabilirsiniz. Otobüs filosunun genişletilmesi sayesinde, hemen hemen her lokasyondan Ercis Sema Turizm ile anında hareket etme imkanı bulacaksınız.

Ercis Sema İletişim

Telefon: 444 02 65
Telefon: 0432 351 17 95

Adres:
Latifiye, Zeylan Cd. No:30, 65400 Erciş/Van

Ercis Sema En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ercis Sema Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (6)
Ortalama Puan

1.78

9 Değerlendirme

***

K****

26-07-2022

Rezil ve çok tehlikeli bir yolculuk geçirmemizi sağlayan firma.. Ankara dan erciş'e gitmek için aştiye gittiğimizde gidecegimiz otobüsün arıza yaptığını belirttiler ve yerine tahsis ettikleri otobüs hem eski hem de acayip pis bir otobüstü. Hareket ettikten sonra yolda kontrol için durdurulduğumuzda otobüsün aştiden çıkış kaydının olmadığını, arıza yaptı denilen otobüsün arıza belgesinin olmadığını ve otobüsün eski olduğundan dolayı aslında trafiğe bile çıkmaması gerektiğini belirttiler ve ayrıca yolda bir kaza yapmamız durumunda aracın bir tur otobüsü olduğu, firmaya kayıtlı bir otobüs olmadığını bundan dolayı kaza sigortasından bile yararlanılamayacagını söyledi yol kontrolündeki görevli kişi. Yolda sürüş becerisi zayıf 2. şoför arabanın tekerini yol kenarındaki kayalıklara sürttürüp tekerin patlamasına sebep oldu ve frenler tutmasaydı uçurumdan aşağı gidecekti otobüs neredeyse. Bizi ve diğer yolcuları 1 saatte beklettikten sonra bu sayede başka firmanın otobüsüne aktardılar...


E****

****

19-06-2022

İnternet hızı pwkbiyi değildi muavin biraz sert uslupluydu


Y****

S****

15-05-2022

Biletimi iptal etmek istedim edilmedi verdiğim para boşa gitti


S****

A****

04-02-2022

Teşekkür ederim yolculuğum güzel geçti ☺️


L****

A****

01-01-2022

Van'dan Batman'a gitmek için bilet aldım. 3 araç değiştirerek geldim. Sabah 9 da Van'dan hareket etmesi gereke araç tek yolcu ben varmışım diye gelmedi başka firmayla Ercişe gönderildm.Batmana giden tek kişiyim diye de Kozlukta ilçe minibüslerine bindirilerek Batmana gönderildim. Madem tek yolcu olunca böyle yapılıyor başta biletimi aldığımda iptal edilip söyleseydi farklı firma ile giderdim. Hiç hoş bir davranış değildi. 3 defa indi bindi yaparak yorulmam yetmezmiş gibi birde bolca vakit kaybettim olması gerektiğinden saatler sonra vardım.


B****

B****

02-11-2021

2+1 koltuklu Sema Erciş turizmde bilet almıştım. 2+2 koltuklu otobüs geldi. Diğer otobüs kaza yaptığı için bu otobüsü göndermişler. Bu gelen otobüste bozuk çıktı. Balatası yandı yolda. Saatlerce yolda kaldık.


B****

k****

18-07-2021

Cumartesi günü sabah 10 a bilet almıştım ağrıdan Van için otogara gidip sorduğum zaman saat 9 da araç ne zaman gelir diye valla şöförlere ulaşamıyoruz ne zaman geleceklerini bilmiyorum dediler. Saat 3.15 de Antalya uçağımı kacırmamak için 9.45 e kadar bekleyip ses Seda çıkmayınca başka bi firmaya gidip bilet kestim. Van için sürekliliği olacak bi müşteriydim. Lakin ne üslük nede memnuniyet kaldı. Mahalle bakkalından farkı yok gözümde.


M****

****

26-08-2020

Van-İstanbul yolculuğu yapan otobüse amasya taşovadan bilet aldım. Hadi anlarım 2 saat gecikmenizi ama en azından insanları haberdar edersiniz.10 defa arıyoruz şoförü abi neredesiniz? diye. En sonunda baktık almadan geçmişler. Hiç umursamıyorlar. İyilik olsun diye otobüsü terminale sokmuyor, yolun kenarına çıkıyoruz. Ona rağmen umursamıyorlar.


A****

a****

13-07-2020

Amasya'dan Erzurum'a binecektim.nereden bineceğim diye sormak için aradığımda hiç bir şekilde telefonlara çıkan olmadı çok zor çözdük sorunumuzu.Erzurum'a gelecekler esadaştan şaşmasınlar