San Francisco - Boston Uçak Bileti

San Francisco - Boston Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Boston Yerel Saat 21:39
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4330 KM

San Francisco - Boston Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Francisco - Boston Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Boston Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 20 Temmuz 2023
San Francisco İstanbul 16.428 TL
Satın Al
XQ SunExpress 29 Haziran 2023
Adana Boston 14.259 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 23 Haziran 2023
Ankara Boston 12.217 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 27 Haziran 2023
İstanbul Boston 11.130 TL
Satın Al
XQ SunExpress 04 Haziran 2023
İzmir Boston 13.105 TL
Satın Al
FI Icelandair 04 Ağustos 2023
Münih Boston 12.592 TL
Satın Al
LH Lufthansa 29 Haziran 2023
Priştina Boston 11.816 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 30 Eylül 2023
Sinop Boston 17.588 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 17 Haziran 2023
Van Boston 14.980 TL
Satın Al

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Boston Hakkında

Boston,  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaleti içinde bulunana bir şehirdir. Eyaletin başkenti ve en büyük şehri konumunda olan bu şehir ülkenin kuzeydoğusunda resmi olmayan bir merkeze sahiptir.  iç nüfusu ve Metropolitan bölgesi ile birlikte toplamda 6 milyon insanın yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin en büyük on nüfuslu şehirleri arasında girmeyi başaran bu kent içinde çeşitli ırklardan insan yaşamaktadır. özellikle şehrin %55’lik kesimi beyaz ırktan oluşurken %25’lik kısmı siyah ırktan oluşmaktadır. Şehir kendini eğitim, sağlık, finans ve teknoloji açısından geliştirerek ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlamayı başartmıştır. Şehir içinde M.İ.T., Harvard Üniversitesi, Tufts Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi birbirinden ünlü eğitim kurumları bulunmaktadır. bunun yanı sıra Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi de sağlık konusunda kent halkına hizmet vermektedir.

San Francisco - Boston Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Francisco - Boston arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Francisco - Boston arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4330 KM kadardır.
San Francisco ve Boston arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Francisco - Boston arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Icelandair, Japan Airlines, Singapore Airlines, JetBlue, Hawaiian Airlines, Air New Zealand, V Australia, Alaska Airlines, Air Pacific, Korean Air, TAP Portugal, United Airlines, American Airlines firmalarıdır.
San Francisco - Boston arasında Logan Intl, Portsmouth Pease Intl, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Boston Hava Durumu

 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  23°C
 • açık
  Cum
  açık
  23°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cmt
  orta şiddetli yağmur
  18°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  9°C
 • orta şiddetli yağmur
  Pzt
  orta şiddetli yağmur
  12°C

Haritada Boston

Boston Araç Kiralama Konumları