Orlando - Boston Uçak Bileti

Orlando - Boston Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Boston Yerel Saat 13:00
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1790 KM

Orlando - Boston Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Orlando - Boston Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Boston Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 01 Haziran 2023
Orlando İstanbul 22.996 TL
Satın Al
XQ SunExpress 29 Haziran 2023
Adana Boston 14.259 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 23 Haziran 2023
Ankara Boston 12.217 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 27 Haziran 2023
İstanbul Boston 11.130 TL
Satın Al
XQ SunExpress 04 Haziran 2023
İzmir Boston 13.105 TL
Satın Al
FI Icelandair 04 Ağustos 2023
Münih Boston 12.592 TL
Satın Al
LH Lufthansa 29 Haziran 2023
Priştina Boston 11.816 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 17 Haziran 2023
Van Boston 14.980 TL
Satın Al

Orlando Hakkinda

Orlando, Amerika Birleşik Devletlerinin güneydoğusunda yer alan Florida Eyaleti içinde bulunana bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde iki milyon insan yaşamaktadır. Oldukça karma bir topluma sahip olan bu şehir de %61.10`u beyaz, %26.70`i Afrika uyruklu, %1.43 Asya uyruklu, %0.34 Avustralya uyruklu insan yaşamaktadır. Şehir içinde konuşulan dilleri ise İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce sıralayabiliriz. Turizm açısında kendini geliştirmiş olan bu şehirde oldukça büyük bir turistik kompleks inşa edilmiştir. ABD’nin ilk yerleşim birimlerinden olan Church Street Station Orlonda şehri içinde yer alır. Zaman içinde şehir tam anlamı ile bir eğlence merkezi haline getirilmiştir. Şehrin içinde Orlando Magic basketbol kulübü de önemli bir öneme sahiptir. NBA Dünya Şampiyona Serisinin finalinin de bu şehirde oynandığı bilinir.

Boston Hakkında

Boston,  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaleti içinde bulunana bir şehirdir. Eyaletin başkenti ve en büyük şehri konumunda olan bu şehir ülkenin kuzeydoğusunda resmi olmayan bir merkeze sahiptir.  iç nüfusu ve Metropolitan bölgesi ile birlikte toplamda 6 milyon insanın yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin en büyük on nüfuslu şehirleri arasında girmeyi başaran bu kent içinde çeşitli ırklardan insan yaşamaktadır. özellikle şehrin %55’lik kesimi beyaz ırktan oluşurken %25’lik kısmı siyah ırktan oluşmaktadır. Şehir kendini eğitim, sağlık, finans ve teknoloji açısından geliştirerek ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlamayı başartmıştır. Şehir içinde M.İ.T., Harvard Üniversitesi, Tufts Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi birbirinden ünlü eğitim kurumları bulunmaktadır. bunun yanı sıra Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi de sağlık konusunda kent halkına hizmet vermektedir.

Orlando - Boston Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Orlando - Boston arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Orlando - Boston arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1790 KM kadardır.
Orlando ve Boston arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Orlando - Boston arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, JetBlue, El Al Israel Airlines, Emirates, Hawaiian Airlines, Virgin Atlantic, Alitalia, Aer Lingus, Korean Air, TAP Portugal, Icelandair, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Delta Air Lines, Spirit Airlines, Frontier Airlines, Japan Airlines firmalarıdır.
Orlando - Boston arasında Logan Intl, Portsmouth Pease Intl, Disney World, Orlando Intl, Herndon, Orlando Sanford Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Boston Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  15°C
 • açık
  Paz
  açık
  18°C
 • açık
  Pzt
  açık
  22°C
 • açık
  Sal
  açık
  12°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  15°C

Haritada Boston

Boston Araç Kiralama Konumları