New York Las Vegas Uçak Bileti

New York - Las Vegas Uçuşu

Min Fiyat 3.580,74 TL
En Uygun Fiyatlı Firma American Airlines
En Çok Uçuş Yapan Firma American Airlines
Las Vegas Yerel Saat 05:28
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3580 KM

New York - Las Vegas Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz New York - Las Vegas Uçak Biletleri

New York - Las Vegas Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının New York - Las Vegas Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
American Airlines New York - Las Vegas 30 Nisan 2023 3.580,74 TL

New York - Las Vegas Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New York - Las Vegas arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
New York - Las Vegas arası uçak bileti en düşük 3.580,74 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - Las Vegas arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3580 KM kadardır.
New York ve Las Vegas arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - Las Vegas arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, JetBlue, Korean Air, United Airlines, Spirit Airlines, Alitalia, Hawaiian Airlines, TAP Portugal, Virgin Atlantic, El Al Israel Airlines, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Delta Air Lines, Singapore Airlines, KLM, Air Europa, Scandinavian Airlines firmalarıdır.
New York - Las Vegas arasında Las Vegas Boulder Arpt, Henderson Executive, Mccarran Intl, Nellis Afb, North Air Term, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Las Vegas Hakkinda

Las Vegas, kumar ve eğlence konusunda adını dünyaya duyurmuş bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ABD bölgesinin Nevada eyaletinde bulunana Mojave Çölü üzerine kuruludur. ABD’nin kurulduğu dönemlere göz attığımız da mafya ve organize çetelerinin fazlaca karşımıza çıktığı denetimin olmadığı bir şehir olduğu verilen bilgiler arasındadır. Bunun nedeni ise şehirde bir demiryolu geçiş istasyonunu bulunmasından kaynaklandığı bilinir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 550,000 insan yaşadığı bilinmektedir. Beyaz, sarı, siyah ve sarı ırkların bir aradığı yaşadığı bu şehirde ekonomi düzeyi de oldukça yüksektir. Bir çöl şehri olarak görülen Las Vegas yaz aylarında oldukça kavurucu bir sıcaklığa sahiptir. Şehri ziyarete gelecek olan konukların eylül ya da mayıs aylarını tercih etmeleri önerilir.

Haritada Las Vegas