İstanbul Dubai Uçak Bileti

İstanbul - Dubai Uçuşu

Min Fiyat 2.449,55 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Pegasus
En Çok Uçuş Yapan Firma Pegasus
Dubai Yerel Saat 17:55
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2990 KM

İstanbul - Dubai Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz İstanbul - Dubai Uçak Biletleri

İstanbul - Dubai Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının İstanbul - Dubai Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Pegasus İstanbul - Dubai 11 Mart 2023 2.449,55 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 13 Mart 2023 2.580,8 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 10 Ekim 2023 2.704,7 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 15 Mart 2023 2.774 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 22 Haziran 2023 2.780,3 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 15 Haziran 2023 2.793,95 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 15 Haziran 2023 2.793,95 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 20 Ekim 2023 2.828,6 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 03 Mayıs 2023 2.837,36 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 20 Mayıs 2023 2.840,1 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 24 Mayıs 2023 2.857,31 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 10 Mayıs 2023 2.857,31 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 13 Mayıs 2023 2.857,31 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 08 Şubat 2023 2.878,95 TL
Pegasus İstanbul - Dubai 14 Mart 2023 2.880,05 TL

İstanbul - Dubai Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul - Dubai arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İstanbul - Dubai arası uçak bileti en düşük 2.449,55 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
İstanbul - Dubai arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2990 KM kadardır.
İstanbul ve Dubai arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
İstanbul - Dubai arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Pegasus, Turkish Airlines, Flydubai, Emirates, Qantas Airways firmalarıdır.
İstanbul - Dubai arasında Sharjah/Dubai Bus Service, Dubai Creek Spb, Al Maktoum Intl, Dubai Intl, Minhad Ab, Dubai Marina Mall Bus Station, Dubai Bus Station, Jebel Ali Free Zone, Sabiha Gökçen, İstanbul havalimanları kullanılmaktadır.

İstanbul Hakkında

İstanbul, ülkemizin nüfus bakımından en yoğun şehri olan İstanbul’da ticaretin ve hayatın kalbi atmaktadır. Birçok firmanın finans bölümü ve yönetim merkezi bu şehirde yer alır. Tarihin her döneminde İmparatorluklara başkentlik yapmış ve her dönemde önemini korumuştur. Öne çıkan gezi bölgeleri arasında İstanbul Boğazı, Üsküdar, Çamlıca, Fener, Balat, Fatih, Eyüp, Karaköy, Ortaköy, Taksim, Beyoğlu, Sultanahmet, Eminönü yer alır. Bu ilçeler İstanbul’un en önemli gezi alanlarıdır.

İstanbul’un kültürel özellikleri saymak ile bitmez. Tavernalar, lokantalar, plajlar, çarşılar, müzeler, adalar, saraylar ve camiler kültürel açıdan oldukça zengin yerlerdir. Şehirde geleneksel olan Türk lokantaları oldukça fazladır. 1876 yılında faaliyete geçen Çiçek Pasajında oldukça fazla lokanta, meyhane ve bar bulunur. Bunların yanı sıra İstanbul’un vazgeçilmezi olan balık lokantalarında mutlaka balık ve balık ekmek yenilmelidir. Turistlerin özellik yoğun ilgi gösterdiği 2 adet çarşı vardır. Bunlar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşısı’dır.


İstanbul Turistik Değerler

İstanbul, boğazı ve yalılarıyla ünlü bir şehirdir. Eski bir tarihi olan ve Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinin büyük öneme sahip olduğu şehir, 15 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir.

İstanbul, oldukça kalabalık bir şehir olduğu için, trafik sorunu her zaman vardır. Üçüncü köprünün biraz da olsa hafiflettiği trafik, özellikle yoğun iş saatlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. İstanbul’da boğaz kıyısında bulunan lokantalar, tarihi Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet gibi bölgeler, yerli ve yabancı turistler için oldukça cezbedicidir.

Gece hayatıyla da ünlü olan İstanbul’a, diğer şehirlerden ve yurtdışından çok fazla turist akını olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde düzenlenen en ucuz uçak bileti kampanyaları ile, her zaman turistlerin ilk tercihleridir.

 
İstanbul’a Kimler Uçar?

Atatürk Havalimanı yerli ve yabancı turistlerin, öğrencilerin, iş adamlarının, sanatçıların kısacası herkesin uğrak alanıdır. Çünkü Türkiye’ye gelip, İstanbul’a uğramamak pek mümkün değildir. Birçok üniversite bulunan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok öğrenci bulunmaktadır.

Dubai Hakkinda

İstanbul Dubai uçak bileti Dubai, dünya genelinden en çok turist ağırlayan şehirleri arasında olmakta ve adeta çöl ortasında kurulan yapay bir cennet olarak insanı şaşırtan gökdelenleri ile paranın gücünü hissettirmektedir. Birleşik Arap Emirliklerinin yedi bölgesinden biri olan şehir, petrol zengini olmakta ve ekonomisinin bu açıdan giderek yükseldiği söylenebilmektedir. Ticari ve kültürel açıdan bakıldığında Basra körfezi ve orta doğuda yer alan bu şehir, kozmopolitik bir alan olmakta ve geniş ölçekli inşaat projeleri, sportif karşılaşmaları ile adı hep dünya gündeminde olmaktadır. Dünyanın en yüksek binasına sahip olan Dubai, yüksek binaları ve gökdelenlerinin yanında insan eli ile yapılan Palmiye adaları ile de dünyanın önde gelen alışveriş merkezlerine de sahip olmaktadır.

Dubai Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  27°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  20°C
 • açık
  Paz
  açık
  21°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  22°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  23°C

Haritada Dubai