IndiGo Uçak Bileti

En Popüler IndiGo Uçak Biletleri

6E IndiGo 01 Haziran 2024
İstanbul Phuket 16.034 TL
Satın Al
6E IndiGo 01 Aralık 2023
Almaata Bangkok 8.759 TL
Satın Al
6E IndiGo 03 Aralık 2023
Bangkok İstanbul 25.663 TL
Satın Al
6E IndiGo 15 Aralık 2023
Boston Mumbai 35.673 TL
Satın Al
6E IndiGo 29 Ekim 2023
Chennai Delhi 2.411 TL
Satın Al
6E IndiGo 07 Aralık 2023
Delhi Bangkok 6.285 TL
Satın Al
6E IndiGo 25 Aralık 2023
Dubai Bangkok 9.693 TL
Satın Al
6E IndiGo 08 Aralık 2023
Goa Ahmedabad 2.951 TL
Satın Al
6E IndiGo 08 Ekim 2023
Hong Kong İstanbul 9.355 TL
Satın Al
6E IndiGo 26 Ocak 2024
Jaipur Delhi 1.049 TL
Satın Al
6E IndiGo 26 Eylül 2023
Jakarta İstanbul 10.725 TL
Satın Al
6E IndiGo 09 Ekim 2023
Nairobi İstanbul 11.523 TL
Satın Al
6E IndiGo 03 Ocak 2024
Phuket İstanbul 18.823 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

IndiGo Hakkında

IndiGo bilet

Hindistan’da 2005 yılında kurulmuş olan IndiGo havayolları, ülkenin en önemli havayollarından birisidir. Haryana merkezli olarak sunulan hizmetlerde, iç hat uçuşlarında düşük fiyat seçenekleri sunuyor. Hindistan’ın iç ve dış hat uçuşları yapan önemli havayolu şirketlerindendir ve dünya genelinde 66 farklı noktaya uçuşlar yapıyor. 209 adet uçağı bulunuyor ve geniş filo yapısı ile sık aralıklarla seferler düzenliyor.

Hindistan’da Interglobe Aviation Ltd. şirketi tarafından 2005 yılıda kurulmuştur. Global havacılık ittifakı ve sık uçuş programı yoktur. Ülkede Hub olarak, Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı, Sardar Vallabhbhai Patel havaalanı, Chhatrapati Shivaji uluslararası havalimanı, Kempegowda uluslararası havalanı gibi çok sayıda uluslararası havalimanını kullanıyor. Filosunda 209 uçak bulunuyor ve yurtdışı uçuşlarını çok sayıda ülkeye gerçekleştiriyor. Tüm uçuşlarını ekonomi sınıfı olarak sunuyor.


IndiGo Rota Ve Seferleri

IndiGo havayolu firması, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapıyor. Yurtiçi seferleri, Guwahati, Raipur, Patna, Goa, Port Blair, Mangaluru, Ranchi, Srinagar, Jammu, Nagpur, Imphal, Jaipur, Madurai, Bagdogra gibi birçok önemli şehre yapıyor. Yurtdışı uçuş rotaları, Birleşik Arap Emirlikleri, Tayland, Katar, Singapur, Nepal, Ummal ülkeleridir. Tüm rotalarında kaliteli hizmet sunuyor.


Check-in İşlemleri

IndiGo uçak bileti için check-in işlemlerini yapmak isteyenler, şirketin resmi web sitesine erişim yaparak işlemlerine başlayabiliyor. Online işlemler, uçağın kalkışından 24 saat önce başlatılıyor ve son 60 dakikaya kadar devam ediyor. Web sitesi üzerindeki online check-in butonunu seçenler, bilet PNR numaralarını ve soyadlarını yazarak işlemlerini yapabiliyor. Biniş bileti oluşturulurken, yolcular, koltuk seçimi ve uçak içerisinde talep edecekleri ek hizmet türlerini de seçebiliyor. Bilet satın alanlar, havalimanında yapacakları check-in işlemleri için web sitesinden kontuarların kapanış saatlerini kontrol etmelidir.


Bagaj Hakkı Kuralları

IndiGo uçak bileti yolculara ücretsiz bagaj haklarından da faydalanma seçeneği sunuyor. Yolcu başına 7 kg’a ve 55x35x25 cm ölçüsünden büyük olmamak kaydıyla el bagajı bulundurma hakkı veriliyor. Kargo bölümü bagaj hakları, uçuş rotalarına göre belirleniyor. İç hat uçuşlarında yolcu başına 15 kg’a kadar, uluslararası uçuşlarda ise 20 kg’a kadar ücretsiz karga hakkı veriliyor. Dubai uçuşları için yolcular 30 kg’a kadar dış ölçüleri toplamı 158 cm geçmeyen bagajları ücretsiz taşıyabiliyor. Fazla kg’lar için yolcular, kg başına belirlenin oranda ücret ödemek zorunda kalıyor.


IndiGo İkramlıklar

IndiGo havayolları, ekonomi sınıfı uçuşlar yapıyor. Tüm yolcularına uçuşlarda, uçak içinde ücretli ve ücretsiz ikram seçenekleri sunuyor. İkram hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, şirketin web sitesini inceleyebiliyor. Uzun mesafeli yolculuklarda yiyecek siparişi vermek isteyenler, uçuş öncesi ön siparişlerini oluşturabiliyor. Ücretsiz ikramlar harici talep edilen tüm yiyecek ve içecekler ücrete tabidir.


Koltuk Seçimi

IndiGo havayolu uçakları için bilet alan her yolcu koltuk seçimi yapabiliyor. Her yolcu en iyi koltuklarda konforlu yolculular yapmak istiyor. Bunun için check-in işlemlerini yaparken koltuk seçimleri yapılabiliyor. Özel koltuk seçimi yapmak isteyenler, ücret tarifesine göre seçimlerini yapabiliyor. Uzun mesafeli uçuşlar için diz mesafesi geniş koltukları ücretli satın alabiliyor. Geniş aralıklı özel koltuklar, ön sıralarda ve acil çıkış kapısı bölgesinde yer alıyor.


IndiGo İletişim

IndiGo havayolları, telefon numarası: +91 (0) 124 435 25 00
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: https://www.ındigo.in
İletişim adresi: Tower C, Global Business Park, Mehrauli-Gurgaon Road, Gurgaon – 122 002, Haryana 
 
 

IndiGo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm IndiGo uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda IndiGo uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
IndiGo uçak biletiyle başlıca Agra, Muscat, Kathmandu, Lucknow, Singapore yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
IndiGo havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Endonezya, Endonezya, Türkiye, Endonezya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. IndiGo havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
IndiGo müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
IndiGo uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
IndiGo uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

IndiGo Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok