Honduras Uçak Bileti Satın Al

Honduras Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Tegucigalpa

TRANSLATOR

Dil

Honduras - Spanish

Para birimi

Honduran Lempira

Telefon kodu

504

Başkent

Tegucigalpa

En Ucuz Honduras Uçak Biletleri


DL Delta Air Lines 06 Şubat 2023
İstanbul San Pedro Sula 14.883 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Honduras arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Honduras uçak bileti fiyatı 14.883,29 TL kadardır.
Ahuas, Brus Laguna, Capiro, Catacamas, Cauquira , Copan, Coronel E Soto A, Coyoles, Erandique, Goloson Intl, Gracias, Gualaco, Guanaja, Iriona, Juticalpa, La Esperanza, La Union, Las Limas, Limon, Marcala, Olanchito, Palacios, Palmerola Base, Puerto Lempira, Ramon V Morales, Roatan, San Esteban, Santa Rosa Copan, Sulaco, Tela havalimanı Honduras uçuşlarında kullanılır.
Honduras Uçak Bileti

Honduras Hakkında

Honduras, sıklıkla gitmekten son anda vazgeçilen ya da tehlikeli imajından dolayı elenen bir gezi rotasıdır ancak aslında Honduras gezginler için hem büyüleyici hem de etkileyici bir ülkedir. On yıl önce ülkede yaşanan şiddet olaylarından sonra Honduras eski güzel günlerine kavuşmuştur, her ne kadar ülkede gezerken karşınıza bazı zorluklar çıkma ihtimali olsa da yıllardır gezginlerden oldukça olumlu yorumlar almaktadır. 

Copan’daki Maya medeniyeti kalıntıları, Körfez adalarının benzersiz dalış olanakları ve düzinelerce ulusal parkı ile Honduras sizi bekliyor. Buraya gelmek için başka bir nedene ihtiyacınız var mı? O zaman Honduras’ın bölgenin en ucuz ülkesi olduğunu ve komşularında yapacağınız aktiviteleri burada çok daha ucuza yapabileceğinizi söylemekte yarar var. Şehirleri gezmek için oldukça cazibeli olsa da ayrıca Honduras keşfedilmeyi bekleyen pek çok iş olanağına da sahiptir. 

Honduras Yönüne Uçan Havayolları