Atlanta - Orlando Uçak Bileti

Atlanta - Orlando Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Orlando Yerel Saat 04:42
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 640 KM

Atlanta - Orlando Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Atlanta - Orlando Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Orlando Uçak Biletleri

TK Türk Hava Yolları 19 Eylül 2023
Atlanta İstanbul 15.214 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 13 Haziran 2023
Atlanta New York 6.195 TL
Satın Al
LH Lufthansa 26 Haziran 2023
Ankara Orlando 14.427 TL
Satın Al
UA United Airlines 06 Eylül 2023
İstanbul Orlando 12.500 TL
Satın Al
LH Lufthansa 24 Haziran 2023
İzmir Orlando 17.006 TL
Satın Al
NK Spirit Airlines 04 Temmuz 2023
New York Orlando 1.329 TL
Satın Al
F9 Frontier Airlines 13 Ağustos 2023
Şikago Orlando 2.564 TL
Satın Al

Atlanta Hakkında

Atlanta, Amerika Birleşik Devletlerinde bulunana Georgi eyaletinin en büyük şehirlerinden biri olarak bilinir. şehir ülkenin başkenti konumunda yerini almaktadır. Şehir de varoşlarla birlikte toplamda 5.457.831 insanın yaşadığı verilen bilgiler arasındadır. Şehir içerisinde Hartsfield-Jackson Atlanta Enternasyonal adı altında bir havaalanı bulunmaktadır.  En işlek havaalanlarından biri olması ulaşımın dünya üzerinde sağlandığı da görülmektedir. Ayrıca karayolları ve demiryolları da oldukça işlek bir konumda yerini almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde metropolitan şehirlerarasında onuncu sırayı olan bu şehir dünya üzerinde de onbeşinci sırayı almayı başarmıştır. Kentin ekonomik durumunda göz attığımız da ise bizleri ulaşım-lojistik, profesyonel ve işletme yönetim hizmetleri, medya faaliyetleri ve enformasyon teknoloji gibi pek çok kaynak karşılamaktadır. Dünyaca ünlü markaların merkez şubeleri şehir içinde bulunmaktadır.

Orlando Hakkinda

Orlando, Amerika Birleşik Devletlerinin güneydoğusunda yer alan Florida Eyaleti içinde bulunana bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde iki milyon insan yaşamaktadır. Oldukça karma bir topluma sahip olan bu şehir de %61.10`u beyaz, %26.70`i Afrika uyruklu, %1.43 Asya uyruklu, %0.34 Avustralya uyruklu insan yaşamaktadır. Şehir içinde konuşulan dilleri ise İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce sıralayabiliriz. Turizm açısında kendini geliştirmiş olan bu şehirde oldukça büyük bir turistik kompleks inşa edilmiştir. ABD’nin ilk yerleşim birimlerinden olan Church Street Station Orlonda şehri içinde yer alır. Zaman içinde şehir tam anlamı ile bir eğlence merkezi haline getirilmiştir. Şehrin içinde Orlando Magic basketbol kulübü de önemli bir öneme sahiptir. NBA Dünya Şampiyona Serisinin finalinin de bu şehirde oynandığı bilinir.

Atlanta - Orlando Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Atlanta - Orlando arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Atlanta - Orlando arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 640 KM kadardır.
Atlanta ve Orlando arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Atlanta - Orlando arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Korean Air, Spirit Airlines, Aerolineas Argentinas, Frontier Airlines, Lan Airlines, Westjet, Aeromexico, Delta Air Lines, KLM, Virgin Atlantic, Air France, Alitalia firmalarıdır.
Atlanta - Orlando arasında Hartsfield Jackson, Fulton County, Technology Park, Perimeter Mall, Beaver Ruin, Galleria, De Kalb, Disney World, Orlando Intl, Herndon, Orlando Sanford Intl havalimanları kullanılmaktadır.