Şanlıurfa - Düzce Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Düzce Otobüs Seferleri

 • Hassoy Turizm
  ŞANLIURFA
  13:00
  DÜZCE
  05:50
  150 TL
 • **Şanlıurfa Cesur Turizm
  ŞANLIURFA
  16:00
  DÜZCE
  07:50
  150 TL
 • Star Batman
  ŞANLIURFA
  16:30
  DÜZCE
  150 TL
 • Star Diyarbakır
  ŞANLIURFA
  19:00
  DÜZCE
  140 TL
 • **Şanlıurfa Cesur Turizm
  ŞANLIURFA
  20:30
  DÜZCE
  12:20
  150 TL

Şanlıurfa - Düzce Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Özlem Batman Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Yeni Diyarbakır
Cizre Nuh İtimat
Diyarbakır Barış Turizm
Star Diyarbakır
Star Batman
Siirt Has
Hassoy Turizm
Lider Siirt Turizm
Dilmenler Turizm
MIDYAT SEYITOGLU

Şanlıurfa Hakkında

Türkiye’nin en büyük yedinci kenti olan ve 2 milyona yaklaşan nüfusuyla dikkat çeken Şanlıurfa, birçok açıdan sanayileşmiş ve gelişmiş bir kent haline gelmiştir.

Sanayinin iyi bir şekilde geliştiği ilde, çırçır fabrikaları, plastik fabrikası, cam fabrikası, fıstık  ve salça fabrikası bulunmaktadır. Siverek peyniri ve Urfa kebabının meşhur olduğu
Urfa mutfağında, birbirinden leziz ürünler bulunmaktadır. Ayrıca meyan şerbeti ve koruk şurubu da popüler içecekler arasında yer almaktadır.

Balıklıgöl, Göbeklitepe, Halfeti ve İnbaşı Mağaraları oldukça meşhurdur. Şehirde bir adet havalimanı vardır ve şehir içi seferlerin yanın da şehir dışı seferler de yapmaktadır.
Kentte yerli ve yabancı turistler Harran evleri, Şuayb şehri ve Savaşan Kentinin yanı sıra Şanlıurfa müzesini de gezerler.

Yücelen Mağaraları, Haleplibahçe mozaik müzesi ile Şanlıurfa yaşayan bir müze gibi değerli bir şehirdir. 
 

Düzce Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce

Ulaşım için genelde belediye otobüslerinin tercih edildiği Düzce otogarı Kiremit Ocağı Mahallesinde bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti almak istediğinizde, her zaman daha nitelikli firmalardan bilet bulma imkanınız vardır. Çünkü Ankara yönüne giden birçok otobüs, bu bölgede aktarma yapmaktadır. Otobüs firmaların özel servis araçları, servis boş olduğu zaman soğuk havalarda farklı firma yolcularını da alabilmektedir.


Otogara kişisel araçlar ya da taksilerle ulaşmak için Google ya da Yandex haritaları kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ulaşabileceğiniz otogardan şehir merkezi 20 dakika kadar sürmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi için 0538 693 46 67 numarasından araç çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım, masraflı bir ulaşım şeklidir ve bu nedenle yüksek ücretler ödeyerek ulaşım sorununu çözmek istemeyenler toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedir.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce otobüslerinde Kart81 ile ekonomik bir şekilde seyahat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Belediye otobüslerine sabah 06:30 ve 23:20 saatleri arasında ulaşabilirsiniz ve çift yönlü seferlerle gideceğiniz güzergaha göre hareket edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Birkaç otobüs firmasının şehir merkezi ve ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Servisler ücretsiz olduğu için her zaman yer bulmak ya da servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin büyük bir kısmı, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Düzce’nin çeşitli yerlerine ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım ekonomik sayılmakla birlikte gidilecek olan güzergaha göre ücretler değişmektedir. Ulaşım araçlarının en sık tercih edilenleri otobüsler olduğu için, merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım tercih edilmektedir.

En Popüler Şanlıurfa - Düzce Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  3°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  6°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  7°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  6°C
 • orta şiddetli yağmur
  Per
  orta şiddetli yağmur
  5°C

Haritada Düzce

Düzce Hakkında

Nüfus
0
Plaka
81
Telefon Kodu
380