Şanlıurfa Düzce Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Düzce Otobüs Seferleri

 • Star Diyarbakır
  ŞANLIURFA
  12:55
  DÜZCE
  04:55
  500,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  ŞANLIURFA
  16:30
  DÜZCE
  07:44
  500,00 TL
 • Star Batman
  ŞANLIURFA
  16:30
  DÜZCE
  06:00
  500,00 TL
 • Siirt Petrol
  ŞANLIURFA
  17:30
  DÜZCE
  10:30
  500,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ŞANLIURFA
  22:31
  DÜZCE
  14:31
  500,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ŞANLIURFA
  12:55
  DÜZCE
  04:10
  490,00 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  ŞANLIURFA
  16:15
  DÜZCE
  07:30
  550,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  ŞANLIURFA
  16:30
  DÜZCE
  07:33
  500,00 TL
 • Diyarbakır Barış Turizm
  ŞANLIURFA
  17:30
  DÜZCE
  10:30
  600,00 TL
 • Özel Diyarbakır
  ŞANLIURFA
  20:30
  DÜZCE
  11:00
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Şanlıurfa - Düzce Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Hassoy Turizm
Lider Siirt Turizm
Metro Turizm
MIDYAT SEYITOGLU
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Özlem Batman Turizm

Şanlıurfa - Düzce Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Şanlıurfa Düzce arası genellikle 16 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Şanlıurfa Düzce arasında sefer yapan otobüs firmaları Can Diyarbakır Turizm, Cizre Nuh İtimat, Dilmenler Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Hassoy Turizm, Lider Siirt Turizm, Metro Turizm, MIDYAT SEYITOGLU, Midyat Seyyidoğlu Turizm, Özlem Batman Turizm firmalarıdır.
Şanlıurfa Düzce otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Şanlıurfa Düzce otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Şanlıurfa Hakkında

Türkiye’nin en büyük yedinci kenti olan ve 2 milyona yaklaşan nüfusuyla dikkat çeken Şanlıurfa, birçok açıdan sanayileşmiş ve gelişmiş bir kent haline gelmiştir.

Sanayinin iyi bir şekilde geliştiği ilde, çırçır fabrikaları, plastik fabrikası, cam fabrikası, fıstık  ve salça fabrikası bulunmaktadır. Siverek peyniri ve Urfa kebabının meşhur olduğu
Urfa mutfağında, birbirinden leziz ürünler bulunmaktadır. Ayrıca meyan şerbeti ve koruk şurubu da popüler içecekler arasında yer almaktadır.

Balıklıgöl, Göbeklitepe, Halfeti ve İnbaşı Mağaraları oldukça meşhurdur. Şehirde bir adet havalimanı vardır ve şehir içi seferlerin yanın da şehir dışı seferler de yapmaktadır.
Kentte yerli ve yabancı turistler Harran evleri, Şuayb şehri ve Savaşan Kentinin yanı sıra Şanlıurfa müzesini de gezerler.

Yücelen Mağaraları, Haleplibahçe mozaik müzesi ile Şanlıurfa yaşayan bir müze gibi değerli bir şehirdir. 
 

Düzce Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce

Ulaşım için genelde belediye otobüslerinin tercih edildiği Düzce otogarı Kiremit Ocağı Mahallesinde bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti almak istediğinizde, her zaman daha nitelikli firmalardan bilet bulma imkanınız vardır. Çünkü Ankara yönüne giden birçok otobüs, bu bölgede aktarma yapmaktadır. Otobüs firmaların özel servis araçları, servis boş olduğu zaman soğuk havalarda farklı firma yolcularını da alabilmektedir.


Otogara kişisel araçlar ya da taksilerle ulaşmak için Google ya da Yandex haritaları kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ulaşabileceğiniz otogardan şehir merkezi 20 dakika kadar sürmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi için 0538 693 46 67 numarasından araç çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım, masraflı bir ulaşım şeklidir ve bu nedenle yüksek ücretler ödeyerek ulaşım sorununu çözmek istemeyenler toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedir.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce otobüslerinde Kart81 ile ekonomik bir şekilde seyahat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Belediye otobüslerine sabah 06:30 ve 23:20 saatleri arasında ulaşabilirsiniz ve çift yönlü seferlerle gideceğiniz güzergaha göre hareket edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Birkaç otobüs firmasının şehir merkezi ve ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Servisler ücretsiz olduğu için her zaman yer bulmak ya da servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin büyük bir kısmı, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Düzce’nin çeşitli yerlerine ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım ekonomik sayılmakla birlikte gidilecek olan güzergaha göre ücretler değişmektedir. Ulaşım araçlarının en sık tercih edilenleri otobüsler olduğu için, merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım tercih edilmektedir.

En Popüler Şanlıurfa - Düzce Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -3°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  -3°C

Haritada Düzce

Düzce Hakkında

Nüfus
360.388
Plaka
81
Telefon Kodu
380