Diyarbakır Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında

Diyarbakır Barış Turizm

Diyarbakır Barış turizm, 2002 yılında kurulmuştur. Diyarbakır’da kurulan turizm acentesi, uzun yıllardır faaliyet sürdürmeye devam ediyor. Kurucusu Ferzende Binen olan Turizm şirketi, kurucunun 2017 yılındaki vefatından sonra, kurucu ortakları tarafından yönetilmeye devam etmiştir. Diyarbakır Barış Turizm genel merkezi Diyarbakır’da yer alıyor.

Hizmet ve Programları


Turizm acentesi olarak hizmet veren şirket, güvenlik ve konfordan ödün vermeden şehirlerarası yolculuk hizmeti sunuyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına şehirlerarası otobüs, servis hizmeti gibi pek çok alanda hizmet programlarının geliştirilerek sunulması sağlanıyor.

Şehirlerarası Otobüs;


Otobüslerde sunulan imkanlar da yapılacak olan yolculuğun niteliğini belirliyor. Acente, mümkün olduğunca en iyi olanakları müşteriler için sunarak, mümkün olduğunca yüksek kalitede hizmet vermeye çalışıyor.
  • TV Yayını
  • İnternet
  • Kulaklık
  • Koltuk Ekranı (10 inç)
  • Radyo ve müzik yayını
  • Otobüs yolculuğunuz sırasında elde edeceğiniz imkanlar arasında yer alıyor.
Otobüslerde araç koltuklarının arkasında yer alan ekranlar, tamamen dilediğiniz gibi TV izleme imkanına erişmeniz içindir. Her yolcu için Diyarbakır Barış turizm fırsatları arasında TV ekranı yer alıyor. Ayrıca USB girişi sayesinde, cihazınızı şarj etme olanağının sunulduğunu da göreceksiniz. Yiyecek içecek servisi için ise ikramlar yapılacaktır. Otobüste sıcak soğuk, tatlı – tuzlu servisleri ile yolculuğunuzun hem keyifli hem de konforlu geçmesi sağlanacaktır.

Seferleri

Diyarbakır kalkışlı çok sayıda sefer düzenleniyor. Belirlenmiş olan sefer saatleri içinde hareketin gerçekleşmesi, yolcuların tam zamanında ulaşması gereken yere ulaştırılması sağlanıyor. Farklı illerden de gerçekleşen seferler ile Türkiye’nin çok sayıda lokasyonuna erişim, turizm acentesi sayesinde oluyor.
Diyarbakır – Ankara, İstanbul – Gaziantep, İzmir – Diyarbakır, Sakarya – Hilvan, Silvan – Şanlıurfa, Sakarya – Hilvan, Diyarbakır – Kocaeli, İstanbul – Urfa, Gaziantep İzmir, Esenler – Urfa, Gaziantep – Bolu, Sakarya Diyarbakır gibi yolculukları anında bilet alarak gerçekleştirebilirsiniz. Diyarbakır Barış turizm seferleri güncel olarak online bilet avantajı ile sizlere sunulmakta. Dilerseniz acenteler aracılığı ile de biletlerinizi alabilir, yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Diyarbakır Barış Turizm şehirlerarası konaklama tesislerinde molalar vererek, yolcuların ihtiyaçlarını karşılamasının sağlıyor. Düzenli bir şekilde, kaliteli ve konforlu olan tesislerde molalar verilerek, yolculuğun rahat geçmesi hedefleniyor. Diyarbakır Barış turizm konaklama tesisi direkt olarak kendisi adına yok. Ancak mola vermek adına, özel tesislerde kendisi için ayrılmış olan peronlarda, yolcuların ihtiyaçlarını karşılaması için belli aralıklar ile duruyor.

  • Şereflikoçhisar Başkent Mola

  • Gaziantep Askoç Dinlenme Tesisleri

  • Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri

  • Kaynaşlı Türsan Dinlenme Tesisleri

Gibi dinlenme tesislerinde, molaların gerçekleşmesi sağlanıyor.
Otobüs Filosu
Otobüs filosunda 7 adet otobüs yer alıyor. Firma otobüslerinin tamamının geniş bagaja sahip olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca klima seçeneğinin de bulunduğu otobüslerde, müşteri memnuniyetini sağlamak adına taleplere göre otobüslerin yenilenmesi söz konusu oluyor. Şimdilik Diyarbakır Barış turizm otobüs filosu 7 araç ile hizmet veriyor.

Diyarbakır Barış Turizm İletişim

Telefon: 444 00 21
Telefon: (0412) 233 13 13
E-Posta: bilgi@diyarbakirbaris.com
Website:

Adres:
Garajlar Sit. No: 22-23 Diyarbakır/TÜRKİYE

Diyarbakır Barış Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

1.86

7 Değerlendirme

M****

F****

13-06-2022

ARAÇ ANKARA OTOBÜS TERMİNALİNE GİRİŞ YAPMADI BİZİ TERMİNAL DIŞINDAN ALDILAR TV LER ÇALIŞMIYORDU HAVALANDIRMA ÇOK ZAYIF ŞOFÖR TELEFONLA ÇOK UĞRAŞIYOR SİGARA İÇİYOR VE OTOBÜSÜN İÇİ ÇOK BERBATTI BÖYLE FİRMALARIN SİTENİZDEN KALDIRILMASI BİLET.COM İÇİN DAHA İYİ OLACAK SONUÇTA OLUMSUZ YORUMLAR SİZİDE ETKİLEYECEK BU FİRMA İÇİN BİR YILDIZ BİLE FAZLA


E****

T****

31-05-2022

Çok iyi değildi fakat öyle aşırı kötü de diyemem. Yani idare eder.


A****

K****

07-12-2021

Çok güzel bir seyahat oldu teşekkürler


***

f****

19-10-2021

hiç memnun degilim bir daha tercih etmem öz diyarbakır başka yok


***

y****

27-09-2021

Saat 15 te Diyarbakır dan kalktık saat 0244 dört saattir Osmaniye de otobüsün onarılmasını bekliyoruz insanları mağdur etmeye hakkınız yok başka bir firma olsa hemen otobüs temin ederdi


H****

E****

21-07-2021

Şöför telefonla konuşuyor sigara içiyordu ve telefonla mesajlasırken makas atıyordu ama İstanbul'a hızlı vardık


E****

E****

09-11-2020

Otobüsün içi leş gibi kokuyodu miğdemiz bulana bulana geldik hiç hos bi durum değildi.