Adana Düzce Otobüs Bileti

Adana - Düzce Otobüs Seferleri

 • Star Batman
  ADANA
  21:30
  DÜZCE
  08:30
  380,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  ADANA
  22:15
  DÜZCE
  07:44
  400,00 TL
 • Özel Diyarbakır
  ADANA
  01:30
  DÜZCE
  11:00
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  14:30
  DUZCE
  00:30
  500,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ADANA
  18:40
  DÜZCE
  05:40
  480,00 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  ADANA
  20:29
  DÜZCE
  07:29
  399,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  20:45
  DÜZCE
  08:45
  385,00 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  ADANA
  21:30
  DÜZCE
  09:30
  500,00 TL
 • Siirt Petrol
  ADANA
  21:59
  DÜZCE
  09:59
  450,00 TL
 • Diyarbakır Barış Turizm
  ADANA
  23:00
  DÜZCE
  11:00
  390,00 TL
 • Seç Turizm
  ADANA
  00:45
  DÜZCE
  10:15
  400,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  ADANA
  04:00
  DÜZCE
  12:00
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adana - Düzce Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Cizre Nuh İtimat
CSR Seyahat
Dilmenler Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
Lüks Adana
Has Diyarbakır Seyahat
Has Turizm Ltd.
Hassoy Turizm
Hatay CSR Turizm
Kahta Petrol
Lider Siirt Turizm

Adana - Düzce Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adana Düzce arası genellikle 11 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adana Düzce arasında sefer yapan otobüs firmaları Can Diyarbakır Turizm, Cizre Nuh İtimat, CSR Seyahat, Dilmenler Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Lüks Adana, Has Diyarbakır Seyahat, Has Turizm Ltd., Hassoy Turizm, Hatay CSR Turizm, Kahta Petrol, Lider Siirt Turizm firmalarıdır.
Adana Düzce otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 380 TL kadardır.
En ucuz Adana Düzce otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Düzce Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce

Ulaşım için genelde belediye otobüslerinin tercih edildiği Düzce otogarı Kiremit Ocağı Mahallesinde bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti almak istediğinizde, her zaman daha nitelikli firmalardan bilet bulma imkanınız vardır. Çünkü Ankara yönüne giden birçok otobüs, bu bölgede aktarma yapmaktadır. Otobüs firmaların özel servis araçları, servis boş olduğu zaman soğuk havalarda farklı firma yolcularını da alabilmektedir.


Otogara kişisel araçlar ya da taksilerle ulaşmak için Google ya da Yandex haritaları kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ulaşabileceğiniz otogardan şehir merkezi 20 dakika kadar sürmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi için 0538 693 46 67 numarasından araç çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım, masraflı bir ulaşım şeklidir ve bu nedenle yüksek ücretler ödeyerek ulaşım sorununu çözmek istemeyenler toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedir.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce otobüslerinde Kart81 ile ekonomik bir şekilde seyahat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Belediye otobüslerine sabah 06:30 ve 23:20 saatleri arasında ulaşabilirsiniz ve çift yönlü seferlerle gideceğiniz güzergaha göre hareket edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Birkaç otobüs firmasının şehir merkezi ve ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Servisler ücretsiz olduğu için her zaman yer bulmak ya da servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin büyük bir kısmı, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Düzce’nin çeşitli yerlerine ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım ekonomik sayılmakla birlikte gidilecek olan güzergaha göre ücretler değişmektedir. Ulaşım araçlarının en sık tercih edilenleri otobüsler olduğu için, merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım tercih edilmektedir.

En Popüler Adana - Düzce Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -3°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  -3°C

Haritada Düzce

Düzce Hakkında

Nüfus
360.388
Plaka
81
Telefon Kodu
380