Düzce - Osmaniye Otobüs Bileti

Düzce - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Hassoy Turizm
  DÜZCE
  17:30
  OSMANIYE
  08:50
  120 TL
 • Star Batman
  DÜZCE
  18:01
  OSMANIYE
  150 TL
 • Seç Turizm
  DÜZCE
  19:30
  OSMANIYE
  07:50
  130 TL
 • Mardin Seyahat
  DÜZCE
  19:59
  OSMANIYE
  08:49
  130 TL
 • Hassoy Turizm
  DÜZCE
  20:30
  OSMANIYE
  11:50
  120 TL
 • Adiyaman Ünal
  DÜZCE
  20:30
  OSMANIYE
  10:20
  130 TL
 • Urfa Cesur Turizm
  DÜZCE
  21:30
  OSMANIYE
  10:20
  120 TL
 • Star Diyarbakır
  DÜZCE
  21:30
  OSMANIYE
  130 TL
 • Metro Turizm
  DÜZCE
  21:30
  OSMANIYE
  06:50
  140 TL
 • Seç Turizm
  DÜZCE
  21:30
  OSMANIYE
  09:50
  130 TL
 • Özlem Adana Turizm
  DÜZCE
  22:00
  OSMANIYE
  10:20
  130 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  DÜZCE
  23:14
  OSMANIYE
  13:04
  120 TL
Tümünü Göster

Düzce - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Astor Seyahat
Can Diyarbakır Turizm
Has Diyarbakır Seyahat
Hassoy Turizm
Jet Turizm
Martur Trz.Ltd.Şti.
Metro Turizm
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Özel Diyarbakır
Özlem Cizre Nuh
Siirt Has
Siirt Kurtalan Ekspres

Düzce Hakkında

Düzce’nin tarihi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Bolu iline bağlı olan bu kent, 1999 depreminden sonra Süleyman Demirel’in onaylaması ile il olma özelliğini kazanmıştır.


Doğal güzellikleri ve doğa sporlarıyla oldukça popüler bir kent haline gelen Düzce, Akçakoca, Gölyaka, Gümüşova, Cumayeri, Kaynaşlı, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi gibi bölgeler oldukça önemli turistik merkezler arasındadır.

Konuralp antik kenti ve kalıntıları, çeşitli zamanlara ait sikke ve eşyalar, yayla ve şelalelerle bu saklı cennet, deprem nedeniyle yerle bir olmuştur. Yeni yapılan binalarla daha sağlam ve modern bir görünüme sahip olan Düzce, 355 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Nemli bir iklimi olan Düzce ili, Marmara ve Karadeniz bölgesine yakınlığıyla kısa sürede ulaşım sağlanabilecek ve birkaç gün konaklayarak tadı çıkarılabilecek olan bir kenttir.

Düzce’de rafting çok tercih edilen bir spor dalıdır ve birbirinden farklı doğa aktiviteleri bölgenin en çok tercih edildiği turistik faaliyetleri arasındadır.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Düzce - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  12°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  11°C
 • orta şiddetli yağmur
  Pzt
  orta şiddetli yağmur
  11°C
 • açık
  Sal
  açık
  10°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  10°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
512.873
Plaka
80
Telefon Kodu
328