Kayseri Konya Otobüs Bileti

Kayseri - Konya Otobüs Seferleri

 • Star Batman
  KAYSERI
  06:00
  KONYA
  10:30
  150,00 TL
 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  KAYSERI
  17:30
  KONYA
  22:00
  150,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  KAYSERI
  02:30
  KONYA
  08:30
  180,00 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  07:00
  KONYA
  11:30
  200,00 TL
 • Yeni As Bayburt
  KAYSERI
  20:15
  KONYA
  01:00
  200,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  KAYSERI
  03:00
  KONYA
  07:30
  200,00 TL
 • Topçam Turizm
  KAYSERI
  18:00
  KONYA
  22:45
  180,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KAYSERI
  19:59
  KONYA
  00:29
  200,00 TL
 • Mek Ağrı Dağı Turizm
  KAYSERI
  21:45
  KONYA
  02:00
  150,00 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  KAYSERI
  23:50
  KONYA
  04:05
  180,00 TL
 • Lider Elbistan
  KAYSERI
  17:30
  KONYA
  22:00
  180,00 TL
 • Nevşehir Seyahat
  KAYSERI
  19:00
  KONYA
  23:59
  170,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Ses Turizm
Aras Seyahat
Best Van Turizm
Beydağı Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Esadaş
Has Bingöl
Huzur Turizm
Iğdırlı Turizm
Kars Kalesi
Kent Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm

Kayseri - Konya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Konya arası genellikle 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Konya arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Ses Turizm, Aras Seyahat, Best Van Turizm, Beydağı Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Esadaş, Has Bingöl, Huzur Turizm, Iğdırlı Turizm, Kars Kalesi, Kent Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm firmalarıdır.
Kayseri Konya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 150 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Konya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Konya Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Konya

Konya otogarı geniş bir alana sahiptir ve yolcuların ihtiyacı olan her konuda donanımlı bir şekilde kurulmuştur.

Köylere giden otobüsler için 40 araçlık bir park yeri bulunan otogardan, şehir merkezine ve köylere ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı zamanda 52 araçlık bir taksi peronu vardır ve taksiyle ulaşım için 24 saat araç bulabilme imkanı sağlanmıştır.

Konya’da şehir içi ulaşım otobüs, dolmuş, servis ve tramvayla sağlanmaktadır. Tramvay sadece adliye ve üniversiteye gittiği için otogar yakınında değildir.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Konya’da taksi açılış ücreti 3 TL, km başına eklenen ücret ise 2.75 TL şeklinde hesaplanmaktadır. Yani otogardan Mevlana caddesine gitmek istediğinizde, 25 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekir. Taksi ücretlerine ve ulaşım bilgilerine Konya Büyükşehir Belediyesinin sitesinden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar kalkışlı merkez ve köy otobüsleri sayesinde Konya kentinde ulaşım oldukça kolay hale gelmiştir. 20 dakikada bir kalkan otobüsler, Elkart adı verilen elektronik biletle ücretlendirilmektedir. Öğrenci 1.30, tam ise 1.85 TL üzerinden hesaplanır.

Konya otobüsleri büyükşehir belediyesi tarafından farklı güzergahlara şehir merkezinden ve ilçelerinden de kalkmaktadır. Güzergah ve saat bilgilerini atus.konya.bel.tr adresinden tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servis ya da otobüsleriyle çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Bunun için bilet aldığınız firmanın yazıhanesine ve peronuna giderek bilgi alabilir, hangi servisin kalkacağını öğrenebilirsiniz.

Minibüslerle Ulaşım

Otogardan dışarı çıktığınızda minibüslerden yararlanarak farklı güzergahlara gidebilirsiniz. Minibüsler genelde mahallelere ve ilçelere ulaşım sağlamaktadır. köylere ulaşım sağlamak için minibüsle şehir merkezine aktarma yapmanız gerekmektedir. Ya da otogardan direkt olarak köy otobüslerine binmeniz yeterlidir. Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlamakta ve gidilecek mesafeye göre artış göstermektedir.

En Popüler Kayseri - Konya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Konya Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -0°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  -9°C

Haritada Konya

Konya Hakkında

Nüfus
2.130.544
Plaka
42
Telefon Kodu
332