Gaziantep - Bursa Otobüs Bileti

Gaziantep - Bursa Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  GAZIANTEP
  13:30
  BURSA
  05:50
  250 TL
 • Seç Turizm
  GAZIANTEP
  14:30
  BURSA
  05:50
  250 TL
 • Süha Turizm
  GAZIANTEP
  15:00
  BURSA
  07:50
  230 TL
 • Seç Turizm
  GAZIANTEP
  16:30
  BURSA
  07:50
  250 TL
 • Ben Turizm
  GAZIANTEP
  16:30
  BURSA
  08:20
  250 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  GAZIANTEP
  17:30
  BURSA
  08:20
  230 TL
 • Star Batman
  GAZIANTEP
  17:30
  BURSA
  08:20
  230 TL
 • Özlem Batman Turizm
  GAZIANTEP
  18:00
  BURSA
  08:50
  230 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  GAZIANTEP
  18:30
  BURSA
  09:50
  230 TL
 • Seç Turizm
  GAZIANTEP
  19:00
  BURSA
  10:20
  250 TL
 • Urfa Cesur Turizm
  GAZIANTEP
  19:30
  BURSA
  12:20
  230 TL
 • Ben Turizm
  GAZIANTEP
  20:00
  BURSA
  11:50
  250 TL
Tümünü Göster

Gaziantep - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Astor Seyahat
Ben Turizm
Çayırağası
Çayırağası
Cizre Nuh İtimat
Ede Turizm
Hassoy Turizm
Lüks Batman
Martur Trz.Ltd.Şti.
Metro Turizm
MIDYAT SEYITOGLU
Midyat Seyyidoğlu Turizm

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Gaziantep - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -8°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -7°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -6°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224