Gaziantep - Aydın Otobüs Bileti

Gaziantep - Aydın Otobüs Seferleri

 • Ben Turizm
  GAZIANTEP
  16:00
  AYDIN
  08:20
  150 TL
 • Siirt Petrol
  GAZIANTEP
  17:30
  AYDIN
  09:50
  130 TL
 • Isparta Petrol
  GAZIANTEP
  17:31
  AYDIN
  10:51
  143 TL
 • Star Diyarbakır
  GAZIANTEP
  17:45
  AYDIN
  140 TL
 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  18:15
  AYDIN
  10:35
  140 TL
 • Star Batman
  GAZIANTEP
  18:30
  AYDIN
  140 TL
 • Isparta Petrol
  GAZIANTEP
  19:02
  AYDIN
  13:22
  143 TL
 • Seç Turizm
  GAZIANTEP
  19:15
  AYDIN
  11:20
  160 TL
 • Ben Turizm
  GAZIANTEP
  19:45
  AYDIN
  12:05
  150 TL
 • Isparta Petrol
  GAZIANTEP
  22:30
  AYDIN
  15:50
  143 TL

Gaziantep - Aydın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ben Turizm
Öz Diyarbakır
Metro Turizm
Seç Turizm
Isparta Petrol
Mardin Seyahat
Özlem Diyarbakır
Dilmenler Turizm
Star Batman
Lüks Batman
Özlem Batman Turizm

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Aydın Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Aydın Aydın otogarı şehir merkezine biraz uzak olduğu için otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti temin etmek için otogardaki yerel ulaşım araçları tercih edilmektedir.

Otogarın yeni yerine ulaşım için güzergah değiştiren sarı belediye otobüsleri, taksi ve dolmuşlarla otogardan diğer ilçelere, diğer ilçelerden de otogara ulaşım sağlanabilmektedir. Otogarın yeni yeri geniş olduğu için, tüm şehir içi araçlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarı otobüsler için Aykart kullanılmaktadır. Aykart satın almak istediğinizde terminaldeki büfelerden satın alabilirsiniz ve duraklardaki otomatlardan kontörünüz bittikçe yükleme yaptırabilirsiniz. Öğrenci ve yaşılar için de Aykart ile indirimli ulaşım imkanı vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0256 518 73 21 numarasından çağrılabilir ve otogar çıkışında bulunan taksilerle istenilen yere gidilebilmektedir. Taksi ücretlerinde gece tarifesi uygulanmamaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan Söke ve Nazilli ilçelerine otobüs vardır. Söke için 601, Nazilli için 602 numaralı otobüse binilmesi gerekmektedir. Otogara giden otobüslerin numaraları 1, 2, 3, 8, 9, 12, 16, 17 ve 20 numaralı otobüsler yeni otogardan geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Söke, Didim, Kuşadası, Nazilli ve diğer bölgelere ücretsiz servis hizmetleri bulunmaktadır. Bu servisler için otobüs şirketinizden bilgi alabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Minibüslerle de tüm ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Otogarın içerisinde bulunan dolmuş durağından, gideceğiniz ilçenin güzergahını izleyen minibüslere binebilirsiniz. Bu minibüsler otobüs saatlerine göre hizmet vermektedir ve ücretleri de oldukça uygundur. 

En Popüler Gaziantep - Aydın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aydın Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  3°C
 • açık
  Çar
  açık
  -3°C
 • açık
  Per
  açık
  0°C
 • açık
  Cum
  açık
  -2°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -1°C

Haritada Aydın

Aydın Hakkında

Nüfus
0
Plaka
9
Telefon Kodu
256