Diyarbakır Osmaniye Otobüs Bileti

Diyarbakır - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Özlem Van Turizm
  DIYARBAKIR
  00:30
  OSMANIYE
  07:02
  229,00 TL
 • Star Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  09:30
  OSMANIYE
  16:00
  250,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  DIYARBAKIR
  16:00
  OSMANIYE
  23:15
  300,00 TL
 • Ercis Sema
  DIYARBAKIR
  21:45
  OSMANIYE
  04:45
  175,00 TL
 • Venn Seyahat
  DIYARBAKIR
  22:00
  OSMANIYE
  05:00
  250,00 TL
 • Yeni Erciş İtimat Seyahat
  DIYARBAKIR
  23:15
  OSMANIYE
  05:00
  185,00 TL
 • Metro Turizm
  DIYARBAKIR
  00:30
  OSMANIYE
  07:20
  250,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  10:00
  OSMANIYE
  16:45
  300,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  DIYARBAKIR
  19:30
  OSMANIYE
  02:30
  280,00 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  DIYARBAKIR
  22:00
  OSMANIYE
  04:30
  280,00 TL
 • Siirt Petrol
  DIYARBAKIR
  23:00
  OSMANIYE
  05:30
  250,00 TL
 • Siirt Kurtalan Ekspres
  DIYARBAKIR
  23:30
  OSMANIYE
  05:20
  210,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Diyarbakır - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Best Van
Best Van Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
Ercis Sema
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Lider Siirt Turizm
Lüks Batman
Metro Turizm
Öz Diyarbakır

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Diyarbakır - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Diyarbakır - Osmaniye Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Diyarbakır Osmaniye arası genellikle 6 saat 32 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Diyarbakır Osmaniye arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Best Van, Best Van Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Ercis Sema, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Lider Siirt Turizm, Lüks Batman, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarıdır.
Diyarbakır Osmaniye otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 229 TL kadardır.
En ucuz Diyarbakır Osmaniye otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Osmaniye Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  8°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  5°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  9°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  11°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
512.873
Plaka
80
Telefon Kodu
328