Bitlis Batman Otobüs Bileti

Bitlis - Batman Otobüs Seferleri

 • Öz Diyarbakır
  BITLIS
  14:30
  BATMAN
  16:30
  150,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  TATVAN
  14:20
  BATMAN
  18:15
  130,00 TL
 • Ercis Sema
  AHLAT
  11:45
  BATMAN
  13:45
  145,00 TL
 • Vangölü Turizm
  BITLIS
  02:10
  BATMAN
  04:10
  150,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  BITLIS
  09:30
  BATMAN
  12:20
  130,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  BITLIS
  13:30
  BATMAN
  15:30
  200,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  BITLIS
  15:45
  BATMAN
  18:15
  140,00 TL
 • Öz Doğu Kars
  BITLIS
  22:00
  BATMAN
  00:30
  100,00 TL
 • Best Van Turizm
  BITLIS
  02:00
  BATMAN
  05:00
  140,00 TL
 • Muş Murat Turizm
  GÜROYMAK
  09:30
  BATMAN
  12:20
  130,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  BITLIS
  13:15
  BATMAN
  16:15
  150,00 TL
 • Metro Turizm
  GUROYMAK
  13:30
  BATMAN
  16:30
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bitlis - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Ercis Sema
Has Diyarbakır Seyahat
Metro Turizm
Muş Murat Turizm
Özel Diyarbakır
Özlem Batman Turizm
Özlem Cizre Nuh
Star Batman
Vangölü Turizm
Vanyolu Seyahat

Bitlis - Batman Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bitlis Batman arası genellikle 2 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Bitlis Batman arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van, Best Van Turizm, Ercis Sema, Has Diyarbakır Seyahat, Metro Turizm, Muş Murat Turizm, Özel Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Özlem Cizre Nuh, Star Batman, Vangölü Turizm, Vanyolu Seyahat firmalarıdır.
Bitlis Batman otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 150 TL kadardır.
En ucuz Bitlis Batman otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Bitlis Hakkında

Kaleleri ve İslam eserleri ile meşhur bir kent olan Bitlis, M.Ö. 6 binli yıllara uzanan bir tarihi olduğu düşünülen bir kenttir.

Kurtuluş Savaşı öncesi yıllarda Ermenilerin intikam timleri nedeniyle viran edilmiş olan bu kent, birçok kayıp vermiştir. 1916’da işgallerden kurtulan Bitlis, o zamandan beri gelişim gösterememiştir. Atatürk’ün bu bölgeye üniversite yapılmasını vasiyet etmesi, eğitim ve kültürel olarak gelişmesini istemesi sonuç vermemiştir.

Bölgede hala yoğun göç olayları yaşanmaktadır ve birçok açıdan ekonomisi de iyi bir yol izlememektedir. Ahlat müzesi en sık ziyaret edilen alanların başında gelmektedir. 1216 yılından kalma Islahiye Medresesi de hala sağlam bir şekilde durmaktadır.

Bitlis’te sayısız ibadethane vardır ve bunların her birini gezebilmek için birkaç gününüzü ayırmanız gerekmektedir. Nemrut Gölü, Müslüman mezarlığı ve daha nice tarihi kalıntısıyla Bitlis, önemli bir kenttir.

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Bitlis - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  2°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  1°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  2°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  5°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  3°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488