Özlem Batman Turizm Otobüs Bileti

Özlem Batman Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
141
Genel Merkezi
Batman, Turkey
Kuruluş Tarihi
2000
Firma Puanı
0 / 5

En Popüler Özlem Batman Turizm Otobüs Biletleri

ozlem-batman-turizm 29 Eylül 2023
Adana İzmir 640 TL
02:30 15:54 Satın Al
ozlem-batman-turizm 25 Eylül 2023
Afyonkarahisar Şanlıurfa 900 TL
22:30 12:00 Satın Al
ozlem-batman-turizm 16 Ekim 2023
Ağrı Batman 350 TL
10:45 18:15 Satın Al
ozlem-batman-turizm 24 Eylül 2023
Aksaray Batman 800 TL
04:30 17:00 Satın Al
ozlem-batman-turizm 30 Eylül 2023
Ankara Şanlıurfa 600 TL
01:25 13:15 Satın Al
ozlem-batman-turizm 25 Eylül 2023
Batman İstanbul 1.200 TL
18:30 16:25 Satın Al
ozlem-batman-turizm 28 Eylül 2023
Bitlis Erzurum 450 TL
10:00 16:00 Satın Al
ozlem-batman-turizm 28 Eylül 2023
Diyarbakır Ankara 980 TL
20:30 10:30 Satın Al
ozlem-batman-turizm 02 Ekim 2023
Erzurum Ağrı 300 TL
08:15 12:05 Satın Al
ozlem-batman-turizm 02 Ekim 2023
Gaziantep Uşak 870 TL
23:59 13:24 Satın Al
ozlem-batman-turizm 27 Eylül 2023
İstanbul Adana 600 TL
18:30 08:00 Satın Al
ozlem-batman-turizm 30 Eylül 2023
İstanbul (Anadolu) Adana 700 TL
19:30 08:00 Satın Al

Özlem Batman Turizm Hakkında

Özlem Batman Turizm

2016 yılında kurulmuş olan Özlem Batman, otobüs firması olarak hizmetini sürdürüyor. Kurucusu Mehmet Emin olarak otobüs firması, bir yerden bir yere yolcu taşımacılığında güvenli hizmet sunuyor. Genel merkezi Batman olan Özlem Batman, farklı illerde açılan şubeleri ile hizmetini geniş kapsamda sürdürmeye devam ediyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğunda istediğiniz hemen hemen her özellik, sunulan hizmet seçenekleri arasında yer alıyor. İlk olarak avantajlı şekilde yolculuk etmek isteyen kişilere müjde… Sizin için sunulan üyelik imkanı, belki de bir sonraki yolculuğunuzun ücretsiz olmasını sağlayacak. Bunun için yapılması gereken, direkt olarak yolculuk öncesinde bilgiler ile biletlerin alınması ve ardından biriken puanlar ile bir sonraki yolculuğun bedava olması. Buna dikkat ederek, direkt olarak biletinizi üyelik ile alabilirsiniz.
Özlem Batman Üyelik: Üyelik işleminin gerek internet sitesi üzerinden gerekse direkt olarak bilet satış noktalarından yapabilirsiniz. İsim, soy isim, kimlik numarası, telefon numarası gibi bilgilerin verilmesi ile direkt olarak üyelik tamamlanır. Hemen ardından alınan tüm biletler bu bilgiler üzerinden gerçekleştiğinde puanlarınız birikmeye başlar. Biriken puanlar sayesinde, üyeliğiniz sonrasında bir sonraki yolculuğunuzun bedava olması mümkün.
Özlem Batman Yolculuk Öncesi Hizmet;
Hizmet seçenekleri yolculuk öncesinde sizi memnun edecek. Kurumsal şekilde sunulan hizmette daha önceden aldığınız biletin iptali, biletin değiştirilmesi, biletin açığa alınması gibi pek çok şey yapılabilir. Kurumsal şekilde sunulan bu imkanları değerlendirme şansınız var. Bunun dışında direkt olarak bilet aldıktan sonra peron öğrenme ya da merak ettiğiniz bilgileri öğrenme gibi avantajınız olacak. Sorularınız anında yanıtlanacak. Yolculuk öncesinde bagaj kuponu ile birlikte bagajınızı teslim edebilirsiniz. Hemen ardından direkt olarak yeriniz gösterilecek.
Özlem Batman Yolculuk Sırasında Hizmet;
Yolculuğunuz sırasında size sunulan hizmet son derece önemli. Hem muavin tarafından hem de otobüsün özellikleri kapsamında yolculuk sırasında sunulan hizmetten memnun kalacaksınız. Bunun için sunulan ikramlar da olacak. Yolculuğunuzun hem keyifli hem de konforlu geçmesi açısından gereken özen gösterilir. Otobüste internet olması, televizyon ekranının olması konforun göstergesidir. Rahat bir şekilde yolculuk edebileceğiniz, sıkılmadan yolculuğunuzun tamamlanacak olduğunu bilmek iyi gelecek. Bunu değerlendirerek direkt olarak yolculuk sırasındaki hizmetten memnun kalabilirsiniz. Özlem Batman hizmeti için yolculuk sırasında ikramlar da var.  Sıcak soğuk içecek ve tatlı tuzlu yiyecekler ile servis imkanından da faydalanacaksınız.
Özlem Batman Yolculuk Sonrası Hizmet;
Yolculuğunuzun tamamlanmasından sonra direkt olarak dilek ve şikayet bildirebilirsiniz. Bagajınız bagaj kuponuna göre teslim edilecektir. Yolculuk sonrasında sorularınız yanıtlanabilir, varışa ya da farklı konulara yönelik sorularınızın yanıtlanması sağlanır.

Seferleri

Seferlere bakıldığında, direkt olarak seferlerin farklı çok sayıda alandan yapıldığı görülüyor. Lokasyon bildirerek, seferlerin gerçekleşmesi sağlanıyor. Online olarak ya da biler satış noktalarından seferler hakkında bilgi alabilirsiniz. Batman ve çevre iller, büyükşehirler için otobüs yolculuğu hizmetinin sunulduğunu bilmelisiniz.
  • Şehirlerarası Otobüs Seferleri: Otobüs ile yapacağınız yolculuk şehirlerarası yolculuk için çok sayıda il ve ilçe merkezinden olacak. Bunu değerlendirerek biletinizi alabilirsiniz. İstanbul – Ankara – Bursa – Balıkesir gibi illere de yolculuğun yapılması söz konusu olabilir. Seferleri inceleyerek Özlem Batman Turizm otobüs seferleri kapsamında direkt olarak sefer talep edebilirsiniz.
  • Servis: Servis olması, seferlere erişiminizin otogar için daha kolay olmasını sağlar. Direkt olarak sizin için özel şekilde düzenlenen servis yolculuğu, otogara gelmenizi kolaylaştırır. Merkez üzerinden direkt olarak servise binebilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri konusunda sunulan hizmet, direkt olarak özel şirketlerin dinlenme tesislerinde durulması şeklinde. Batman Turizm olarak konaklama tesisi işletmeciliği yapılmıyor. Bunun beraberinde durulan şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında titiz bir seçim yapılıyor. Buna dikkat edilerek, direkt olarak konaklama tesislerinde güzel zaman geçirmeniz sağlanıyor. Sizin için sunulan hizmet kapsamında, verilen molalarda lavabo – tuvalet – mescit  - olmasına özen gösteriliyor. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şekilde sunulan hizmet sayesinde, molalarda istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.
  • Market – Restoran: Yemek yemek isteyen yolculular için restoranın olduğu dinlenme tesislerinde durulması tercih edilir. Bunun yanında restoranlarda yöresel yemeklerin olması, ev yemeklerinin olmasına dikkat edilir. Ayrıca dilerseniz marketten de dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
  • Mescit – Lavabo: Mescit olması da yolcular için son derece önemli. Mescidin olduğu ve mümkün olduğunca hijyenik olduğu dinlenme tesisleri tercih edildiğinden sorun yaşamadan 20 dakikalık, 30 dakikalık molalarda dinlenme tesislerinde zaman geçirebilirsiniz, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda 50’ye yakın araç ile hizmet veriliyor. Otobüslerin güvenli olması, bagaj hacminin geniş olması gibi müşteri memnuniyetini sağlayacak özelliklere dikkat ediliyor. Mümkün olduğunca uygun olan araçlar ile yolculukların yapılması sağlanıyor. Her araç için resmi internet sitesinde iletişim numarası sunuluyor. Ayrıca var olan özellikler de veriliyor. Otobüslerde teknolojik anlamda yeterliliği sağlamak açısından gereken özen gösterilip; USB, kablosuz internet gibi pek çok özelliğin olmasına dikkat ediliyor. Bunların sağlanması ile birlikte Özlem Batman Turizm otobüs filosu kaliteli ve güvenli hizmet sunmuş oluyor. Otobüs özelliklerini inceleyerek, yolculuk sırasında keyif alacağınız bir yolculuğun gerçekleşmesi sağlanabilir.
Her aracın plakasının sunulması, her araç için iletişim numarası verilmesi, her araç için özelliklerin detaylı şekilde bildirilmesi önemli. Firma tarafından sunulan bilgilere bakılarak yolculuğun hem güvenli hem de konforlu şeklide tamamlanabilir olduğu sonucu çıkacak.
 

Özlem Batman Turizm İletişim

Telefon: (0488)-214-47-47
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 Batman/TÜRKİYE

Özlem Batman Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Özlem Batman Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Özlem Batman Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Özlem Batman Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Özlem Batman Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Özlem Batman Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Özlem Batman Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Özlem Batman Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Özlem Batman Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Özlem Batman Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 40 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Özlem Batman Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Özlem Batman Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok