Özlem Batman Turizm Online Otobüs Bileti

Özlem Batman Turizm Hakkında

Özlem Batman Turizm

2016 yılında kurulmuş olan Özlem Batman, otobüs firması olarak hizmetini sürdürüyor. Kurucusu Mehmet Emin olarak otobüs firması, bir yerden bir yere yolcu taşımacılığında güvenli hizmet sunuyor. Genel merkezi Batman olan Özlem Batman, farklı illerde açılan şubeleri ile hizmetini geniş kapsamda sürdürmeye devam ediyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğunda istediğiniz hemen hemen her özellik, sunulan hizmet seçenekleri arasında yer alıyor. İlk olarak avantajlı şekilde yolculuk etmek isteyen kişilere müjde… Sizin için sunulan üyelik imkanı, belki de bir sonraki yolculuğunuzun ücretsiz olmasını sağlayacak. Bunun için yapılması gereken, direkt olarak yolculuk öncesinde bilgiler ile biletlerin alınması ve ardından biriken puanlar ile bir sonraki yolculuğun bedava olması. Buna dikkat ederek, direkt olarak biletinizi üyelik ile alabilirsiniz.
Özlem Batman Üyelik: Üyelik işleminin gerek internet sitesi üzerinden gerekse direkt olarak bilet satış noktalarından yapabilirsiniz. İsim, soy isim, kimlik numarası, telefon numarası gibi bilgilerin verilmesi ile direkt olarak üyelik tamamlanır. Hemen ardından alınan tüm biletler bu bilgiler üzerinden gerçekleştiğinde puanlarınız birikmeye başlar. Biriken puanlar sayesinde, üyeliğiniz sonrasında bir sonraki yolculuğunuzun bedava olması mümkün.
Özlem Batman Yolculuk Öncesi Hizmet;
Hizmet seçenekleri yolculuk öncesinde sizi memnun edecek. Kurumsal şekilde sunulan hizmette daha önceden aldığınız biletin iptali, biletin değiştirilmesi, biletin açığa alınması gibi pek çok şey yapılabilir. Kurumsal şekilde sunulan bu imkanları değerlendirme şansınız var. Bunun dışında direkt olarak bilet aldıktan sonra peron öğrenme ya da merak ettiğiniz bilgileri öğrenme gibi avantajınız olacak. Sorularınız anında yanıtlanacak. Yolculuk öncesinde bagaj kuponu ile birlikte bagajınızı teslim edebilirsiniz. Hemen ardından direkt olarak yeriniz gösterilecek.
Özlem Batman Yolculuk Sırasında Hizmet;
Yolculuğunuz sırasında size sunulan hizmet son derece önemli. Hem muavin tarafından hem de otobüsün özellikleri kapsamında yolculuk sırasında sunulan hizmetten memnun kalacaksınız. Bunun için sunulan ikramlar da olacak. Yolculuğunuzun hem keyifli hem de konforlu geçmesi açısından gereken özen gösterilir. Otobüste internet olması, televizyon ekranının olması konforun göstergesidir. Rahat bir şekilde yolculuk edebileceğiniz, sıkılmadan yolculuğunuzun tamamlanacak olduğunu bilmek iyi gelecek. Bunu değerlendirerek direkt olarak yolculuk sırasındaki hizmetten memnun kalabilirsiniz. Özlem Batman hizmeti için yolculuk sırasında ikramlar da var.  Sıcak soğuk içecek ve tatlı tuzlu yiyecekler ile servis imkanından da faydalanacaksınız.
Özlem Batman Yolculuk Sonrası Hizmet;
Yolculuğunuzun tamamlanmasından sonra direkt olarak dilek ve şikayet bildirebilirsiniz. Bagajınız bagaj kuponuna göre teslim edilecektir. Yolculuk sonrasında sorularınız yanıtlanabilir, varışa ya da farklı konulara yönelik sorularınızın yanıtlanması sağlanır.

Seferleri

Seferlere bakıldığında, direkt olarak seferlerin farklı çok sayıda alandan yapıldığı görülüyor. Lokasyon bildirerek, seferlerin gerçekleşmesi sağlanıyor. Online olarak ya da biler satış noktalarından seferler hakkında bilgi alabilirsiniz. Batman ve çevre iller, büyükşehirler için otobüs yolculuğu hizmetinin sunulduğunu bilmelisiniz.
  • Şehirlerarası Otobüs Seferleri: Otobüs ile yapacağınız yolculuk şehirlerarası yolculuk için çok sayıda il ve ilçe merkezinden olacak. Bunu değerlendirerek biletinizi alabilirsiniz. İstanbul – Ankara – Bursa – Balıkesir gibi illere de yolculuğun yapılması söz konusu olabilir. Seferleri inceleyerek Özlem Batman Turizm otobüs seferleri kapsamında direkt olarak sefer talep edebilirsiniz.
  • Servis: Servis olması, seferlere erişiminizin otogar için daha kolay olmasını sağlar. Direkt olarak sizin için özel şekilde düzenlenen servis yolculuğu, otogara gelmenizi kolaylaştırır. Merkez üzerinden direkt olarak servise binebilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri konusunda sunulan hizmet, direkt olarak özel şirketlerin dinlenme tesislerinde durulması şeklinde. Batman Turizm olarak konaklama tesisi işletmeciliği yapılmıyor. Bunun beraberinde durulan şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında titiz bir seçim yapılıyor. Buna dikkat edilerek, direkt olarak konaklama tesislerinde güzel zaman geçirmeniz sağlanıyor. Sizin için sunulan hizmet kapsamında, verilen molalarda lavabo – tuvalet – mescit  - olmasına özen gösteriliyor. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şekilde sunulan hizmet sayesinde, molalarda istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.
  • Market – Restoran: Yemek yemek isteyen yolculular için restoranın olduğu dinlenme tesislerinde durulması tercih edilir. Bunun yanında restoranlarda yöresel yemeklerin olması, ev yemeklerinin olmasına dikkat edilir. Ayrıca dilerseniz marketten de dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
  • Mescit – Lavabo: Mescit olması da yolcular için son derece önemli. Mescidin olduğu ve mümkün olduğunca hijyenik olduğu dinlenme tesisleri tercih edildiğinden sorun yaşamadan 20 dakikalık, 30 dakikalık molalarda dinlenme tesislerinde zaman geçirebilirsiniz, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda 50’ye yakın araç ile hizmet veriliyor. Otobüslerin güvenli olması, bagaj hacminin geniş olması gibi müşteri memnuniyetini sağlayacak özelliklere dikkat ediliyor. Mümkün olduğunca uygun olan araçlar ile yolculukların yapılması sağlanıyor. Her araç için resmi internet sitesinde iletişim numarası sunuluyor. Ayrıca var olan özellikler de veriliyor. Otobüslerde teknolojik anlamda yeterliliği sağlamak açısından gereken özen gösterilip; USB, kablosuz internet gibi pek çok özelliğin olmasına dikkat ediliyor. Bunların sağlanması ile birlikte Özlem Batman Turizm otobüs filosu kaliteli ve güvenli hizmet sunmuş oluyor. Otobüs özelliklerini inceleyerek, yolculuk sırasında keyif alacağınız bir yolculuğun gerçekleşmesi sağlanabilir.
Her aracın plakasının sunulması, her araç için iletişim numarası verilmesi, her araç için özelliklerin detaylı şekilde bildirilmesi önemli. Firma tarafından sunulan bilgilere bakılarak yolculuğun hem güvenli hem de konforlu şeklide tamamlanabilir olduğu sonucu çıkacak.
 

Özlem Batman Turizm İletişim

Telefon: (0488)-214-47-47
E-Posta: bilgi@ozlembatman.com
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 Batman/TÜRKİYE

Özlem Batman Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Batman Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (11)
Ortalama Puan

1

11 Değerlendirme

M****

****

11-09-2022

Hiç memnun kalmadım. Muavin ve şöför beni gideceğim yere götürmek yerine mola yetinde bırakıp arkadan gelen araca bindirmeye kalkıştı.Böyle bir şey olabilir mi.


S****

t****

11-09-2022

Berbar bir firma asla daha binmem ilk ve son


V****

***

28-08-2022

Gördüğüm en kötü firma olabilir TV bozuk. geç varıyor yerlerine. İlgi hiç yok otobüs rahat değil.


m****

n****

29-05-2022

Otobus temizlenmedi. Yolcular kose kapmaca oynar gibi oradan oraya yerleri degistirildi. Yolculardan birisi yol boyunca en az 10 sigara yakti otobuste muavin uyarsam da bir sey demedi. Sofor geciktigi icin yolculari otogara girmeden yol kenarlarina birakti. Daha ne sayayim. Daha once de ozlem batmanla yolculuk yaptim bu ilk defa oldu diyebilirim. Asil sorun sofor ve muavindi.


A****

K****

18-05-2022

Otobüse fazladan 4 kişi illegal yolcu olarak alındı arada oturtuldu. Otobüs otogara girmedi yolda bıraktı. Hiç memnun kalmadım


H****

***

05-04-2022

9daki otobüs bir saat sonra geldi


N****

E****

13-02-2022

Bilet saatinden 2.5 saat sonra kalktı. Çalışanların üslupları ve tavırları rezalet. Bilet bedava olsa alınmaz.


H****

Y****

12-02-2022

Hiç memnun kalmadık aynı koltuğu birden fazla kişiye satmışlardı hayatımızın en kötü yolculuğuydu böyle rezil bir firma görmedim puanım sıfır ayakta yolculuk yaptırdılar bir süre rezalet


***

***

07-02-2022

Suriyeli kaçak göçmen taşımaktan tutun da 50 farklı şehre gitmesi, belirtilen saatten 2.5 saat geç kalmasına kadar berbat bir yolculuktu. Sakın binmeyin uzak durun.


S****

****

24-12-2021

Hijyen sıfır ilgi alaka sıfır söylenen saate yerine varmayan ayrıca yolcu bölümüne eşya bindiren firma astım astayım şoför sigara üstüne sigara yakıyor dedikodu yapa yapa yolculuk yapıyorlar o kadar çok konuşuyorlarki 2 dakika gözününü kapatamazsınız dinlenmek için arkadaşlar otostop çekin özlem batman seyahat ile yolculuk yapmayın su ikramımda dahi bulunmuyorlar rezalet ötesi bir yolculuktu hepsini fotoğrafını çektim tüketici hakları şikayette bulunacağım