Sidney - Gold Coast Uçak Bileti

Sidney - Gold Coast Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Gold Coast Yerel Saat 18:17
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 680 KM

Sidney - Gold Coast Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Sidney - Gold Coast Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Sidney Hakkinda

Sidney, Avustralya Eyaleti sınırları içinde bulunana ve bölgenin en eski yerleşim birimlerinden olan bir şehirdir. Başkent olmasa da ülke ekonomisine katkısı oldukça büyüktür. Jackson Limanı kıyılarına kurulan bu şehir Darut kabilesinin anayurdu olarak bilinmektedir. Bu yüzden şehir içinde pek çok geçmişe dayalı esere rastlamak mümkündür. Şehrin bir diğer yönü de eğlence merkezi olması ve gece hayatının renkli geçmesidir. Gece boyunca devam eden otobüs seferleri sayesinde halk istediği saate kadar eğlenebilmektedir. Şehir kültür ve turizm açısından da oldukça gelişmiştir. En büyük doğal limanı olan Sidney Limanını içinde barındıran şehir turistlerin sık ziyaret ettikleri alanların başında gelmektedir. 2000 yılında Dünya Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Sidney, böylece daha popüler bir hale gelmeyi başarmıştır. Sidney'de gezilecek alanlara göz atıldığında Sidney, köprüsü, Sidney Kulesi, Darling Limanı ve Sidney Opera evi bulunmaktadır.

Sidney - Gold Coast Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sidney - Gold Coast arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sidney - Gold Coast arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 680 KM kadardır.
Sidney ve Gold Coast arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sidney - Gold Coast arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Qantas Airways, Regional Express, Air Canada, Jetstar, Air New Zealand, V Australia, American Airlines, Etihad Airways, All Nippon Airways, Singapore Airlines, Emirates, Lan Airlines firmalarıdır.
Sidney - Gold Coast arasında Coolangatta, Palm Beach Spb, Au Rose Bay, Sydney West, Kingsford Smith havalimanları kullanılmaktadır.