Sao Paulo - Uberlandia Uçak Bileti

Sao Paulo - Uberlandia Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Uberlandia Yerel Saat 14:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 540 KM

Sao Paulo - Uberlandia Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Sao Paulo - Uberlandia Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Uberlandia Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Uberlandia arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Uberlandia arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 540 KM kadardır.
Sao Paulo ve Uberlandia arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Uberlandia arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Tam Linhas Aereas, Swiss, Qatar Airways, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Aerolineas Argentinas, Iberia, Lan Airlines, Aeromexico, Gol Linhas Aereas, KLM, Air France, Delta Air Lines firmalarıdır.
Sao Paulo - Uberlandia arasında Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos, Tn Ci Av C.Bombonato havalimanları kullanılmaktadır.

Uberlandia Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  22°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  21°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  20°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  18°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  20°C

Haritada Uberlandia

Uberlandia Havalimanları