Sacramento San Francisco Uçak Bileti

Sacramento - San Francisco Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Francisco Yerel Saat 10:38
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 120 KM

Sacramento - San Francisco Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sacramento - San Francisco Uçak Biletleri

Sacramento - San Francisco Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sacramento - San Francisco Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Sacramento - San Francisco Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sacramento - San Francisco arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sacramento - San Francisco arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 120 KM kadardır.
Sacramento ve San Francisco arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sacramento - San Francisco arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines, Copa Airlines, Air New Zealand, Air Canada, All Nippon Airways, Skywest Airlines, Lufthansa firmalarıdır.
Sacramento - San Francisco arasında Mcclellan Afb, Mather Afb, Executive, Stockton, International, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada San Francisco