New York Roma Uçak Bileti

New York - Roma Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Roma Yerel Saat 03:09
Yaklaşık Uçuş Süresi 10 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6880 KM

New York - Roma Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz New York - Roma Uçak Biletleri

New York - Roma Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının New York - Roma Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

New York - Roma Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New York - Roma arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - Roma arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6880 KM kadardır.
New York ve Roma arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - Roma arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines, American Airlines, British Airways, Lufthansa, Alitalia, Iberia, US Airways, Finnair, Delta Air Lines firmalarıdır.
New York - Roma arasında Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air, Ciampino, Fiumicino havalimanları kullanılmaktadır.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Roma Hakkinda

Roma, İtalya’nın Lazio bölgesinin başkenti olmakta ve şehir statüsünün yanında özel komün özelliği de bulunmaktadır. Katoliklerin ruhani lideri olan Papa’nın da bulunduğu bağımsız bir devlet olan Vatikan’ı da içerisinde barındırmaktadır. Bu nedenle Roma iki devletin birden başkenti olmaktadır. Avrupa’nın yüz ölçümü olarak en kalabalık şehirleri arasında yer almakta bunun yanında tek başına İtalya’nın milli gelirinin yüzde 6,5’ini karşılar. Üzerinde yedi adet tepesi bulunan Roma, tarihi ve simgesel yerleri ile oldukça zengin bir kenttir. Antik dönemlere ait çok önemli medeniyet kalıntılarının yer aldığı şehirde mutlaka görülmesi gereken pek çok tarihi eser bulunmaktadır. Kolezyum, Panteon, Centro Storico gibi yerlerin yanında açık hava müzesi olabilecek mekânları da barındırmaktadır.

Roma Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  4°C
 • açık
  Per
  açık
  10°C
 • açık
  Cum
  açık
  10°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  11°C
 • açık
  Paz
  açık
  11°C

Haritada Roma