New Orleans - Washington Uçak Bileti

New Orleans - Washington Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Washington Yerel Saat 18:16
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1550 KM

Washington Hızlı Erişim

New Orleans - Washington Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Washington Uçak Biletleri

UA United Airlines 05 Mart 2024
New Orleans Antalya 21.280 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 14 Mart 2024
Adana Washington 44.627 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 17 Nisan 2024
Ankara Ουάσιγκτον 34.790 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 04 Haziran 2024
İstanbul Washington 15.254 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 22 Nisan 2024
İzmir Washington 19.889 TL
Satın Al
9X New Axis Airways 02 Haziran 2024
Pittsburgh Washington 4.091 TL
Satın Al
AV Avianca 01 Ocak 2025
San Jose Washington 8.209 TL
Satın Al

New Orleans Hakkında

New Orleans, dünyanın en hareketli liman şehirlerinden biri olmakta ve ABD üzerindeki Lousiana eyaletine bağlı olan en büyük şehir olarak ta tanımlanmaktadır. Şehir içerisindeki körfez ile hilal şeklini alan bir kara parçasına dönmekte ve Cresent City ismini almaktadır. Şehrin NOLA adından farklı bir takma ismi de bulunmaktadır. Şehrin çok kültürlü bir geçmişi bulunmakta, bu da sanatsal faaliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Özellikle Blues ve Jazz alanında bir başkent olmakta ve bu nedenle turistik alanda oldukça popüler bir merkez olmaktadır. Şehir üzerinde Mississipi nehri ile Pontchartrain gölü birbirine bağlanmak istenmiş ancak başarılı olunmamıştır. Bu nedenle açılan yollar ise daha sonradan şehrin en büyük caddeleri olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Washington Hakkında

Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin kuzey kısmında yer alan bu şehir ABD’nin büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada’nın komşusu konumunda olan bu şehir de sanayi oldukça gelişmiş bir konumdadır. Sanayi kollarının başında ormancılık gelmektedir. dağlık bölgelerin fazlaca bulunduğu bu alanda bol miktarda iğne yapraklı ağaçlar bulunmaktadır. Şehrin iklimine baktığımız da bizleri batı kesiminde okyanus iklimi karşılarken, doğu kısmında ise karasal iklimle karşılaşılmaktadır. dağlık alanlarda hava yıl boyunca ortalama olarak 10 derece hava sıcaklığı görülür. halk içinde pek çok din eğilimleri bulunmaktadır. Bu dinler arasında Roma Katoliği, Ana Protestanlık, Müslüman, Yahudi ve diğer dinler olarak sırlayabiliriz. Şehirde bulunan liman dünyanın en güvenilir limanları arasında yerini almaktadır.

New Orleans - Washington Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New Orleans - Washington arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New Orleans - Washington arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1550 KM kadardır.
New Orleans ve Washington arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New Orleans - Washington arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Brussels Airlines, American Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Copa Airlines, Austrian, Comair Inc., Air Canada, Spirit Airlines firmalarıdır.
New Orleans - Washington arasında L Armstrong Intl, Nas, Lakefront, Bolling Afb, Baltimore, Buzzards Pt S, R Reagan Nat, Baltimore Greenbelt, Dulles Intl, Pentagon Army, Baltimore Glenn Martin havalimanları kullanılmaktadır.