Kuala Lumpur - Kota Bharu Uçak Bileti

Kuala Lumpur - Kota Bharu Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kota Bharu Yerel Saat 22:10
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 330 KM

Hızlı Erişim

Kuala Lumpur - Kota Bharu Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Kuala Lumpur Hakkinda

Kuala Lumpur, Malezya’nın en kalabalık şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çin ve Hint kesiminden insanları içinde barındıran şehir ülkenin başkenti konumundadır. Şehir içinde yaşayan insanların farklı kültürlere sahip olduğu bilinir. Bu yüzden şehir içinde Malay, İslam, Hint ve Çin kültürüne sahip olan pek çok topluluk bulunur. Dünyanın en yüksek yapılarını bu şehirde görebilmek mümkündür. bu yapılara örnek verdiğimiz de karşımıza Petronas İkiz Kuleleri gelmektedir. Bu kuleler şehrin simgesi konumundadır. Şehir pek çok belediye tarafından yönetilmektedir. Güneydoğu Asya bölgesinin en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Ülkenin en önemli enerji şirketlerinden biri olan Petronas Kuala Lumpur içinde bulunmaktadır. Türk insanı ile Malay halkının kültürel değerleri birbirine benzemektedir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olan şehir özellikle yaz aylarında kavurucu bir hal almaktadır.

Kuala Lumpur - Kota Bharu Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kuala Lumpur - Kota Bharu arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Kuala Lumpur - Kota Bharu arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 330 KM kadardır.
Kuala Lumpur ve Kota Bharu arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Kuala Lumpur - Kota Bharu arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Türk Hava Yolları, Royal Brunei, Japan Airlines, Qatar Airways, British Airways, Garuda Indonesia, Philippine Airlines, Malindo Airways, Airasia, Emirates, Malaysia Airlines, Oman Air, Singapore Airlines firmalarıdır.
Kuala Lumpur - Kota Bharu arasında Pengkalan Chepa, Klia, Sultan Abdul Aziz Shah havalimanları kullanılmaktadır.