Austin San Francisco Uçak Bileti

Austin - San Francisco Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Francisco Yerel Saat 06:07
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 500 KM

Austin - San Francisco Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Austin - San Francisco Uçak Biletleri

Austin - San Francisco Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Austin - San Francisco Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Austin - San Francisco Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Austin - San Francisco arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Austin - San Francisco arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 500 KM kadardır.
Austin ve San Francisco arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Austin - San Francisco arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Japan Airlines, Singapore Airlines, Air Pacific, Asiana Airlines, V Australia, Air Canada, Air New Zealand, United Airlines firmalarıdır.
Austin - San Francisco arasında Austin, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada San Francisco