Uşak Çorum Otobüs Bileti

Uşak - Çorum Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  UŞAK
  00:45
  ÇORUM
  10:00
  380,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  UŞAK
  16:15
  ÇORUM
  02:15
  300,00 TL
 • Niksarkale Turizm
  UŞAK
  19:30
  ÇORUM
  05:30
  280,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  UŞAK
  20:30
  ÇORUM
  05:00
  280,00 TL
 • Yeniden As Bafra Seyahat
  UŞAK
  23:59
  ÇORUM
  09:15
  350,00 TL
 • Sahil Seyahat
  UŞAK
  16:00
  ÇORUM
  01:05
  500,00 TL
 • Lüks Erova Turizm
  UŞAK
  17:30
  ÇORUM
  01:28
  420,00 TL
 • Varan Turizm
  UŞAK
  20:00
  ÇORUM
  05:15
  380,00 TL
 • Lider Vip Travel
  UŞAK
  23:30
  ÇORUM
  07:30
  419,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Uşak - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Lider Anatolia Turizm
Lüks Erova Turizm
Metro Turizm
Mis Amasya
Mis Amasya Tur
Sahil Seyahat
Tokat Seyahat
Ulusoy Seyahat
Yeniden As Bafra Seyahat

Uşak - Çorum Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Uşak Çorum arası genellikle 9 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Uşak Çorum arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Lider Anatolia Turizm, Lüks Erova Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya, Mis Amasya Tur, Sahil Seyahat, Tokat Seyahat, Ulusoy Seyahat, Yeniden As Bafra Seyahat firmalarıdır.
Uşak Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 380 TL kadardır.
En ucuz Uşak Çorum otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum

Çorum otogarından şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri ve servislerle ulaşımın sağlanması mümkündür. Belediyenin servislerinin bulunduğu otogardan her yarım saatte bir şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yerel otobüs firmalarıyla en uygun otobüs bileti alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara taksi çağırmak için merkezden çağırabilirsiniz. 0364 225 34 05 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere trafik engeline takılmadan gidebilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça yüksektir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı yerel ve ulusal otobüs firmalarının merkeze servisleri vardır. Ayrıca bazı otobüsler otogara ilçe ve köylere uğrayabilmektedir. Bunun için otobüs firmanızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Belediye Servisleri ile Ulaşım

Çorum belediyesinin her yarım saatte bir merkeze ücretsiz servis hizmeti vardır. Belediye otobüsleri, yeni otogara girmemektedir.

En Popüler Uşak - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -6°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
525.180
Plaka
19
Telefon Kodu
364