Niksarkale Turizm Otobüs Bileti Al

Niksarkale Turizm Hakkında

Niksarkale Turizm

1994 yılında kurulmuş olan Niksarkale Turizm, yenilikçi hizmet anlayışı ile hizmet veriyor. Niksar’da kurulmuş olan firmanın farklı şubeleri de bulunuyor. 2011 yılında aldığı yeni araçları ile Niksarkale Turizm çok sayıda şehirde şehirlerarası yolculuk hizmeti vermeye başlamıştır. D1 ve D2 yetki belgeleri ile kurumsal olarak hizmet veriyor.

Hizmet ve Programları

Yapılacak olan yolculuk için hizmet standartları belirlenmiştir. Yüksek kalitede hizmet vermek adına gerek seçilen otobüsler gerekse hizmet veren personeller titizlik ile incelenebiliyor. Sizin için hem güler yüzlü hem de kurumsal hizmet veren personeller ile çalışılıyor. Güvenli ve konforlu hizmet için bilet alarak, yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Niksar Kale Turizm Üyelik;

Otobüs yolculuklarınızın size puan getirmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için Niksarkale Turizm hizmeti kapsamında üyelik alıyor. Telefon numarası kimlik numarası gibi bilgiler ile oluşturulan üyeliğiniz üzerinden puanlarınızın birikmesi söz konusu. Biriken puanların bir sonraki yolculuğunuz için bedava bilet getirmesi sağlanabilir. Buna dikkat ederek, biletlerinizi alırken bilgi verip puan toplayabilirsiniz.

Tur hizmetleri;

Şehirlerarası seferler dışında tur hizmetleri de veriliyor. Sizin talepleriniz doğrultusunda gelişen turlara katılımın olmasın ile keyifli yolculuklar yapılıyor. Farklı il ve ilçelerde turistik gezilerin yapılması sağlanıyor. Öncesinde yapılan organizasyonlar ile çok sayıda kişinin turistik gezi için yolculuk etmesi sağlanıyor.

Niksarkale Turizm Otobüs İmkanları;

Tercih edilen otobüsler sayesinde yolculuk boyunca herhangi bir şekilde sıkılmak ya da sorun yaşamak söz konusu olmaz. Bunun için her koltukta, her yolcuya özel olarak 8 kanallı müzik yayın sisteminin oluşturulması sağlanmıştır. Özel kulaklıklar ile kanaldan müzik dinleyebilir, yolculuğunuzun keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Her otobüste farklı dizilişte olan video filmler ve TV kanalları olacak. Dilediğinizi seçerek, yolculuğunuzu o şekilde geçirebilirsiniz. Otobüste USB imkanı da olacak. Dilerseniz USB kullanarak cihazınızı şarj etme imkanı bulabilirsiniz.

Niksarkale Turizm İkramlar;

Yolculuğunuz sırasında ikramlar sunulacak. Niksarkale Turizm hizmeti kapsamında yer alan ikramlar, ücretsiz bir şekilde servis edilecek. Servisin yapılması sırasında taleplerinize göre dilediğiniz yiyecek ve içeceği alabilirsiniz. Yiyecek ve içecek almak için muavinin düzenli olarak servis yaptığını bilmelisiniz. Yapılan koridor kontrollerinin ardından direkt olarak ikramların sunulması sağlanıyor. Sıcak soğuk içecek – tatlı tuzlu yiyecek gibi tüketebileceğiniz gıdalar sunulacaktır. İkramları değerlendirebilirsiniz.

Seferleri

Niksarkale Turizm otobüs seferleri hakkında bilgi veriliyor. Seferler belirlenmiş olan zaman dilimi içinde organize ediliyor ve her gün seferler düzenli bir şekilde gerçekleşiyor. Şehirlerarası yapılacak olan yolculuklar için gerek bilet satış noktalarında gerekse online olarak seferlerin incelenmesi söz konusu. Seferlerin inceleyerek, bilet alabilir yolculuğunuzun güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Molalı Seferler: Molalı seferler olması halinde sefer tipinden bunu öğrenebilirsiniz. Yapılacak olan uzun güzergahlarda mola verilir. Ancak hiç mola vermeden yapılan hızlı ve güvenli yolculuklar ile de yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Saat, güzergah, kalkış ve varış noktaları bilgilerine göre seferinizi belirlemeniz mümkün.
Salihli – Kaynarca – Merzifon – Uşak – Bursa – Amasya – İstanbul – İzmir – İzmit – Isparta gibi yerlerde de seferlerin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Aynı şekilde varış noktaları da belirlenecek. Farklı çok sayıda varış noktasına Niksarkale Turizm otobüs bileti alabilirsiniz.

Niksarkale Tur Hizmetleri:

Seminer, kongre, tur, bayi toplantısı gibi pek çok ihtiyaç durumunda otobüs temin ediliyor. Yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerinizin tamamı için tur hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu durumda direkt olarak ayarlama yapılacak ve yolcu sayısına göre otobüsün belirlenmesi sağlanacak. Güvenliğin tamamen sağlanmış olduğu araçlarda, direkt olarak tur hizmetinden faydalanması mümkün oluyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Şehirlerarası konaklama tesislerinde mola veriliyor. Niksarkale Turizm konaklama tesisleri kapsamında işletme hizmeti verilmiyor. Yapılan yolculuklarda ise özel olarak tesislerde duruluyor. Güzergaha göre hangi tesiste durulacak olduğu belirleniyor. Genel olarak durulacak tesisin temizliğine ve kalitesine bakılıyor. Özel olarak ayrılmış olan alana otobüs park edilerek, belirlenmiş olan süre boyunca yolcuların ihtiyaçlarını karşılaması sağlanıyor. İhtiyaçlarınızı karşılamanız için sunulan market, restoran gibi alanlar olacak. Bu alanların dışında ise direkt olarak mescit de olacak. Tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için belirlenmiş olan süre içinde dinlenme tesislerinde zaman geçirebilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda ne kadar araç olduğu konusunda bilgi almak isteyebilirsiniz. Bakıldığında 15’in üzerinde araç filosu ile hizmet verildiğini görülüyor. Hizmet almak istemeniz halinde, bu araçların hemen hemen hepsinde aynı özelliklerin verilmiş olduğunu göreceksiniz. Karlı buzlu yollarda ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sitemleri olan araçlardan oluşan bir filoya sahip. Niksarkale Turizm otobüs filosu marka ve modelleri ile güvenli ve konforlu yolculuğu kanıtlıyor.
  • Travego
  • Safir
  • Torizmo
Araçları ile yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor. Araçların kontrolleri düzenli olarak yapıldığından, sorun yaşamayacağınız şekilde hizmet verilmesi sağlanıyor. Tüm bunlara dikkat edilmesi ile hizmetin sunulması yolcuların güvenliğinin sağlanması açısından önemli. Şoför mahalli tasarımlı olan, bilgisayar sisteminin olduğu araçlar ile yolculuklar yapılıyor. Niksarkale turizm yolculuğu boyunca hız sınırlandırma sisteminin olduğunu bilmelisiniz. Güvenle yolculuk yapılacaktır.
 

Niksarkale Turizm İletişim

Telefon: (0356)-527-14-14
Telefon: 03565271414
E-Posta: bilgi@niksar.com.tr

Adres:
Niksar Merkez Terminali, No: 16, Niksar, Tokat

Niksarkale Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Niksarkale Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Niksarkale Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Niksarkale Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Niksarkale Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Niksarkale Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Niksarkale Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Niksarkale Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Niksarkale Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Niksarkale Turizm otobüs firması başlıca Amasya, Antalya, Afyonkarahisar, Ankara, Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 16 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Niksarkale Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Niksarkale Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (9)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (2)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.29

14 Değerlendirme

***

S****

21-01-2023

İzmirden Ankara ya yaptığım yolculuktan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim


A****

G****

07-01-2023

Gayet ekonomik, temiz ve guleryuzlu, bir yolculukla İzmir'e geldik. Tüm ekibinize teşekkürler


B****

****

14-11-2022

Biraz geç kalması dışında iyiydi perona geç geldi otobüs


A****

A****

12-11-2022

Çok mennun kaldım teşekkürler


G****

****

15-07-2022

Yolculuğum Çok güzel geçti teşekkür ederim.


Z****

A****

13-05-2022

10 mayıs saat 10.30 ankara antalya değerinizde rahatsızlandım personeliniz inanılmaz nazik ve ilgiliydi özellikle görevli yasinbeye çok teşekkür ediyorum ilgilenen herkeze çok teşekkür ediyorum. Firmanızı elemanlarınızın nezaketinden dolayı kutluyorum


O****

****

11-05-2022

Çok yavaş. Çorum'a varmak 13 saat sürdü.


A****

D****

19-02-2022

çok teşekkürler


T****

****

28-10-2021

Otobus gayet iyiydi,


Y****

d****

21-09-2021

Gayet temiz güvenilir ikramlar çok iyi araç çok konforlu Ankara-Antalya yolculuğunda bize eşlik eden personel çok iyi ve güler yuzluydu özellikle Eray beye teşekkür ederim