Özgül Bafra Turizm Online Otobüs Bileti

Özgül Bafra Turizm Hakkında

Özgül Bafra Turizm

Özgül Bafra Turizm seyahat şirketi hayatına ilk olarak 1989 yılında Özlem Bafra adı ile başlamıştır. Ardından bu isim Özgül Bafra Turizm A.Ş olarak değişmiş olup günümüzde de bu isim kullanılmaktadır. Özgül Bafra Turizm AŞ’nin genel müdürlüğü Samsun’da olup Türkiye’nin birçok yerine seyahat hizmeti vermektedir. Özgül Bafra, ülkemizin 24 yerine hizmet vermekte olup bu hizmetlerin geneli Karadeniz Sahil Yolu boyunca ve devamında Doğu Anadolu bölgesi taraflarınadır. Aynı zamanda Ankara istikametinde de seferleri bulunmaktadır.
 

HİZMET VE PROGRAMLARI

Özgül Bafra Turizm iş hayatına girdiğinden itibaren birçok ödül almış bir şirkettir. Bunların başında Çevre Koruma Hizmetleri Dergisi ve Has Bafralılar Derneği’nin verdiği ödüller gelmektedir. Aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu da Özgül Bafra Turizm AŞ’ye ödül veren kurumlar arasında gelmektedir.
 

SEFERLERİ

Özgül Bafra Turizm’in komuta merkezi Bafra’dır. Tüm araçlar Bafra’dan kalkar ve geri Bafra’ya dönüş yaparlar. Ankara istikametine günde 3 kez sefer düzenlemektedir. Ankara’dan Bafra’ya ise günde 2 sefer bulunmaktadır. Karadeniz Sahil Yolu istikametinde ise günde 2 gidiş 2 dönüş seferi bulunmaktadır. Özgül Bafra Turizm İstanbul’a ise günde tek gidiş ve tek dönüş seferi düzenlemektedir. Bunların yanı sıra Eskişehir, Çorum, Giresun ve Uşak gibi birçok ile daha günlük sefer düzenlenmektedir.
 

ŞEHİRLERARASI KONAKLAMA TESİSLERİ

1.ASYA TESİSLERİ
               
İstanbul-Samsun yolu üzerinde bulunan Asya Tesisleri çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir alanda bulunmaktadır. İçerisinde otel, eğlence alanları, çocuk parkları bulunmaktadır. Ayrıca tesis içerisinde Trabzon tereyağı ile pişmiş yemekler bulunmaktadır.

2.HÜSEM TESİSLERİ
               
Hüsem Tesisi Ordu ili sınırlarında bulunmakta olup Ordu-Giresun Karayolu üzerinde bulunur. Ordu ili Gülyalı ilçesi sınırları içerisinde yer alan bu tesis 24 saat açık olup turistlik dinlenme amaçlı hizmet vermektedir. İçerisinde petrol ofisi,tuvalet,lokanta,otopark gibi birçok alan bulunmaktadır.

3.SİVRİHİSAR NASREDDİN HOCA TESİSLERİ
               
Bu tesis Nasreddin Hoca’nın doğduğu köyün bulunduğu alanda kurulu bir tesistir. Eskisehir-Sivrihisar ilçesi içerisinde bulunmaktadır. Ankara-Eskişehir Karayolunun 120. kilometresindedir.

4. SUNGURLU ULUSOY DAĞ TESİSLERİ
               
Ankara yolu üzerinde bulunan bu tesis 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Tesis Boğazkale’ye 35 km Alacahöyük’e 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.


OTOBÜS FİLOSU

Özgül Bafra Turizm 50 otobüs ile çalışmakta olup bu otobüslerin bazıları tam tesisatlıdır fakat bazıları sıradan otobüslerdir.

Özgül Bafra Turizm İletişim

Telefon: (0362)-544-10-26
Telefon: 03625441026
Telefon: 02126581314
E-Posta: bilgi@ozgulbafra.com
Website:

Özgül Bafra Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özgül Bafra Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok