Kırşehir Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Kırşehir - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Öz Gülaras Turizm
  KIRŞEHIR
  22:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:00
  380,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  KIRŞEHIR
  23:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  05:45
  310,00 TL
 • Süha Turizm
  KIRŞEHIR
  00:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:30
  350,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  KIRŞEHIR
  03:20
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:43
  300,00 TL
 • RH Turizm
  KIRŞEHIR
  08:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:15
  350,00 TL
 • Şanal Kırşehir Seyahat
  KIRŞEHIR
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:45
  340,00 TL
 • Metro Turizm
  KIRSEHIR
  21:15
  ADAPAZARI
  04:00
  350,00 TL
 • Ak Turizm
  KIRŞEHIR
  22:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:30
  350,00 TL
 • Kahta Petrol
  KIRŞEHIR
  01:40
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:10
  300,00 TL
 • Vip Malatyalılar Turizm
  KIRŞEHIR
  03:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  11:00
  300,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  KIRŞEHIR
  20:40
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:00
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kırşehir - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Beydağı Turizm
Ede Turizm
İnci Turizm
Kent Turizm
Lider Elbistan
Lüks Afşınlılar Seyahat
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Malatya Medine Turizm
Medine Turizm
Mermerler Seyahat
Metro Turizm
Öz Has Bingöl

Kırşehir - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kırşehir Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 6 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kırşehir Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Beydağı Turizm, Ede Turizm, İnci Turizm, Kent Turizm, Lider Elbistan, Lüks Afşınlılar Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Malatya Medine Turizm, Medine Turizm, Mermerler Seyahat, Metro Turizm, Öz Has Bingöl firmalarıdır.
Kırşehir Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 380 TL kadardır.
En ucuz Kırşehir Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kırşehir Hakkında

Kırşehir ilinde, Roma döneminde Hristiyanların putperestlerden kaçarak sığındığı yeraltı şehirleri bulunmaktadır. Turistik açıdan olduğu kadar dini açıdan da ilgi çeken bu mekanlar, oldukça gizemli ve etkileyicidir.

Mucur Yeraltı şehri, sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de en sık ziyaret ettiği mekanlar arasındadır. Cacabey Medresesi, Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi, Ahi Evran Camii ve Türbesi gibi mekanlar da dikkat çeken yerler arasındadır.

Ayran çorbası, içli saç böreği, höşmerim ve kuru patlıcan yemeği gibi farklı lezzetleri tadacağınız Kırşehir mutfağında, hamur işi ve et ürünlerinin ağırlıklı olduğu ürünler vardır. Nüfusun yüzde sekseni, tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.

Zerdali ve balbaşı pekmezi meşhur olan Kırşehir, oniks mermerleri ile de meşhurdur. Her zaman en uygun otobüs bileti kampanyası düzenlenmeyen bu kente, yerel otobüs firmaları ile ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 
 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Kırşehir - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları